Muž roku 2016: 6. Pavel Kugler

Publikováno: 23.08.2016 09:08 | Michal Novák

Pavel Kugler, obchodní zástupce z rodiště Leoše Mareše - Berouna. Bude se svými 187cm a 92kg bojovat o titul Muže roku s číslem 6.

6. Pavel Kugler

Zdroj: Muž roku

Jak dlouho jste se odhodlával k tomu, že se přihlásíte?

O tomto kroku jsme přemýšlel už u minulých ročníků této soutěže. Nikdy jsem nebyl úplně přesvědčený o tom, že jsem ten správný typ pro takovou soutěž. Až letos, kdy se z toho stala taková spontánní akce. Ve čtvrtek jsem se dozvěděl o sobotním castingu a než jsem si to stačil rozmyslet, už jsem seděl před porotou.

Na čem stavíte svou image, svůj styl? Kdo pro Vás představuje mužský ideál krásy?

Určitě na své vlastní osobnosti a jako každý se snažím být originální. Nejdůležitější je, aby se člověk sám cítil dobře, potom ho tak ostatní lidé vidí i vnímají ho také tak.

Podle mě, ideálem krásy může být každý muž, jen záleží z jakého pohledu se na něj a tu krásu díváte. Kdybych měl být ale konkrétní, zmínil bych jméno Channing Tatum.

Dnešní svět modelingu vsází na jedinečnost. Co je Vaší silnou zbraní? Čím byste zaujal na poli mezinárodního modelingu?

Myslím, že mojí silnou zbraní je mladistvý vzhled. Protože na poli dnešní modelingové branže není moc blonďatých, modrookých s podobným vzhledem jako mám já. Dnes jsou všude vidět vyloženě mužské typy se strništěm na tváři. V tom si troufám říct mám menší výhodu.

Byl byste ochoten svůj vzhled nějak upgradovat? Nejen posílit tréninkový plán, ale třeba tetování, piercing nebo plastická operace?

Určitě bych byl ochotný přizpůsobit svůj vzhled nějaké konkrétní akci. Všeho ale s mírou a důkladným uvážením. Přemýšlet nad plastikami je ještě poměrně brzo, se svým vzhledem jsem momentálně spokojen.

Jaká je podle Vás úloha Muže roku v jeho dalším počínání, když pomineme světový mír a charitu?

Reprezentovat Českou republiku, naše zvyky a tradice. Ukázat světu ten správný český charakter.

Jak čekáte, že se změní Váš život po soutěži? Uměl byste si představit, že většinu roku strávíte na trase Tokio-Paříž-New York a domů se dostanete jen jednou za rok?

Mám určitou představu, jak by následující rok mohl vypadat, i když člověk nikdy neví, co mu život přichystá. Každopádně se citím otevřený všem novým příležitostem, které se po soutěži mohou naskytnou. Cestování samozřejmě beru jako součást této profese a jsem na to připravený.

První fashionweek po finále Muže roku bude v říjnu. Byl byste připravený a ochotný okamžitě vyjet na přání agentury třeba do Milána a spolu s dalšími x set kluky se účastnit castingu, na kterém nemusíte uspět?

Vše by zaleželo na konkrétních podmínkách, ale o tom ta práce je a výzvám je třeba se postavit.

Oblíbený citát?

„Přes překážky ke hvězdám.“

6. Pavel Kugler

Zdroj: Muž roku

Kdybyste mohl povečeřet s osobností (mrtvou či živou), kdo by to byl a proč?

Kdybych si mohl vážně vybrat, chtěl bych povečeřet se svým o 30 let starším já. Abych si mohl předat cenné rady a věděl, čemu se v životě vyhnout.

Máte nějaký skrytý talent, který nerozvíjíte a třeba ted toho zpětně litujete?

Celkem mi to jde dobře na kurtu. Škoda že jsem v dětství tenis nerozvíjel, skončil jsem u karate, ale toho jsem nikdy zpětně nelitoval.

Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Jako malý jsem chtěl být policistou, stejně jako můj táta, děda a otčím. Nosil jsem policejní čepici a všechny pokutoval :). Aktuálně bych rád vystudoval vysokou školu v oboru andragogiky, abych mohl jednou vést lidi a pomáhat jim zlepšovat jejich životní úroveň a formovat osobnost.

5 věcí bez kterých byste nemohl žít?

Bez lásky, přátel, sladkostí, hudby a běhu.

Co nosíte s sebou v batohu/tašce? Jaké zajímavé aplikace máte v mobilu (Instagram, fitness apps, hry...)?

V batohu u mě objevíte běžné věci jako peněženku, klíče – asi desetikilový svazek, žvýkačky, deodorant a propisku.

Telefon už ovšem ukrývá pestřejší obsah jako třeba aplikaci instruktora cviků na břicho, NikeRun, světovou goegrafii, SoundCloud, pár aplikací pro úpravu fotek a samoržejmě i u mě byste našli facebook a instagram.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!