Muž roku 2016: 9. Jan Hřebačka

Publikováno: 26.08.2016 08:24 | Michal Novák

Jan Hřebačka, je 188cm a 88kg člen vězeňské služby z Moravské Nové Vsi a utká se o titul Muže roku 2016 s číslem 9.

9. Jan Hřebačka

Zdroj: Muž roku

Jak dlouho jste se odhodlával k tomu, že se přihlásíte?

Moc dlouho jsem se popravdě neodhodlával, jelikož mě modelingová agentura oslovila právě s nabídkou, přihlásit se do této soutěže. Tak jsem si řekl, proč nejít do něčeho nového, poslal jsem přihlášku a zkusil svoje štěstí :)

Na čem stavíte svou image, svůj styl? Kdo pro Vás představuje mužský ideál krásy?

Svoji image stavím především na tom, abych se cítil sám sebou. Svůj styl oblékání bych popsal jako elegantní a ležérní zároveň. Ideálem mužské krásy je pro mě George Clooney skrze jeho charisma, intelekt a galantnost.

Dnešní svět modelingu vsází na jedinečnost. Co je Vaší silnou zbraní? Čím byste zaujal na poli mezinárodního modelingu?

Nevím, zdali je to závratná jedinečnost, ale pro mě je specifický malý dolíček na bradě. Jako za silnou stránku bych považoval svoje míry a ideální výšku, která by se hodila na pole modelingu.

Byl byste ochoten svůj vzhled nějak upgradovat? Nejen posílit tréninkový plán, ale třeba tetování, piercing nebo plastická operace?

Upřímně nejsem zastáncem piercingu či tetování, kdyby to však bylo dočasné tetování nebo piercing pro určitou zakázku, nebránil bych se. Co se týče plastických operací, pokud by se jednalo o nějakou estetickou úpravu, žádný velký zákrok a bylo by to pro zlepšení mého fyzického vzhledu, proč ne?

Jaká je podle Vás úloha Muže roku v jeho dalším počínání, když pomineme světový mír a charitu?

Jaké by podle mě mělo být další počínání Muže roku? Určitě by měl mít správné vystupování, veřejný projev, být pokorný, galantní a svým způsobem by měl být jakýmsi příkladem pro ostatní muže, co se třeba i oblékání týče.

Jak čekáte, že se změní Váš život po soutěži? Uměl byste si představit, že většinu roku strávíte na trase Tokio-Paříž-New York a domů se dostanete jen jednou za rok?

Určitě by se mi změnil život v tom, že by se mi otevřelo mnoho nových pracovních možností. Já pro cestování žiji, tudíž by mi tato představa opravdu nedělala žádné problémy.

První fashionweek po finále Muže roku bude v říjnu. Byl byste připravený a ochotný okamžitě vyjet na přání agentury třeba do Milána a spolu s dalšími x set kluky se účastnit castingu, na kterém nemusíte uspět?

Ano, proč ne? K tomuto to bezprostředně patří, a kdybych po tom netoužil, tak se nepřihlásím :)

Oblíbený citát?

„Poražení hledají výmluvy, vítězové cesty!“

9. Jan Hřebačka

Zdroj: Muž roku

Kdybyste mohl povečeřet s osobností (mrtvou či živou), kdo by to byl a proč?

Jednoznačně David Beckham. Myslím si, že máme stejný pohled na život a chceme od života hodně podobné věci. Oba dva milujeme sport i módu, je pro nás důležitá rodina, ale i kariéra.

Máte nějaký skrytý talent, který nerozvíjíte a třeba ted toho zpětně litujete?

Dřív jsem hrával hokej na vrcholové úrovni, někdy si říkám, zdali jsem s tím neskončil moc brzy a nesnažil se to dotáhnout ještě dál. Ale kdyby se člověk nedokázal něčeho vzdát nebo se poučit, nebyl by tam kde dnes.

Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Když jsem byl malý kluk, chtěl jsem být policistou a bojovat za spravedlnost celého světa :) Nyní bych se chtěl živit modelingem skrze cestování, poznávání nových lidí a být součástí módního průmyslu.

5 věcí bez kterých byste nemohl žít?

Bez dobrého jídla, sportu, rodiny, kvalitního spánku a bez mé přítelkyně.

Co nosíte s sebou v batohu/tašce? Jaké zajímavé aplikace máte v mobilu (Instagram, fitness apps, hry...)?

Klasické věci jako je voda, klíče od auta, peněženka, mobil, diář a parfém.

V mobilu mám aplikace jako Messenger,Instagram,Whatsapp, Pinterest a Booking. Žádné blázniviny u mě v mobilu opravdu nehledejte.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!