Muži mužům na prázdninovém Dyzajn marketu

Publikováno: 02.08.2016 10:30 | PR

První srpnový víkend (6. - 7. 8.) mají i muži vstup povolen na Dyzajn market prázdniny a navíc zdarma. Dokonce se nebudou ani nudit a trpět vedle nadšených žen potřebujících si projít všechny účastnící se dyzajnérské značky, kterých bude skoro 200... Tentokrát si pánové naopak mohou mezi sochami Michaela Gabriela, dočasně vystavenými na Piazzetě Národního divadla, i odpočinout, a to při poslechu skvělé muziky. K tomu ochutnat výborné jídlo i pití a pak už je nebude třeba ani přemlouvat, aby se zastavili u zhruba 20 designérů s tvorbou převážně pro pány…

Foto z minulé akce2_Tomáš Polák

Zdroj: Tomáš Polák

HearnGadbois (sobota 6. 8. 16:00) - profesionální perkusionista původem z New Yorku, žijící v Praze, je specialista na techniku tradičních gobletových bubnů středního východu (zarb, tombak, darbuka a rámové bubny), který během své více než třicetileté dráhy interpreta spolupracoval i s mnoha významnými umělci (Susan Deyhim, Yoko Ono, Patti Smith, MeredithMonk ad.) a tanečníky (AlvinAiley, B. Miller).

The Silver Spoons (sobota 6. 8. 17:30) - indie-rocková hudební skupina, která pochází z Velké Británie, ale momentálně sídlí v České republice. Sourozenecká kapela se poprvé na hudební scéně objevila relativně nedávno, a to v roce 2012, přesto si již dobyla srdce stovek fanoušků.

Rychter_D

Zdroj: Dyzajn Market

SunflowerCaravan (sobota 6. 8. 19:30) - pražská hudební skupina bez zpěváka hrající už 15 let. Toto pražské trio si udělalo jméno nejen v Česku, ale i ve Švédsku, kam je pozvali glam-rockoví THE ARK. Podívali se i do dalších evropských států, kdy na některých koncertech vystupovali s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou. Irskému publiku se představili jako předkapela THE FRAMES.

Alasdair Bouch (neděle 7. 8. 16:00) - anglický písničkář a autor, jehož styl je těžko definovatelný. Mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Alasdairův hlas a zvuk je vždy jasně rozpoznatelný a nezapomenutelný.

Circus Ponorka (neděle 7. 8. 19:30) – písničkář Honza Ponocný, který si umí sám postavit neviditelnou kapelu a zplodit tak neuvěřitelně zábavné songy.

 

Pokud by mužům nestačila muzika a míchané drinky či limonády od Herbert sirupů, Burgery od Frank´s nebo domácí koláče od Upekla, mohou zajít i mezi dyzajnéry."S celým týmem se těšíme na výtečné pivo z Vinohradského pivovaru a pivní drinky od klubu AVU, víte třeba co je toMichelada? Ne? Tak to musíte ochutnat!“ doplňuje Marek Volf, dramaturg doprovodného programu Dyzajn marketu.

Frank´s

Zdroj: Dyzajn Market

Pro moderní gentlemany budou na Piazzetě čekat třeba luxusní bloky od remini, boty od FernandoEcheverrriashoes nebo kožené kabely a tašky od Rychter_D. Pro kluky, kteří motýlky a sako odmítají, budou připraveny volnočasová trika od DET a ORNABO, tenisky Playbot a nezničitelné batohy Playbag.

Mnohé pány pak může zaujmout především to, že Dyzajn market je místo s největší koncentrací žen na malé ploše, takže je čím se kochat na každém kroku.

banner_doprovodný program

Zdroj: Dyzajn Market
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!