Mužský princip

Publikováno: 11.12.2014 15:08 | Jiří Hofbauer

Dobrý oblek je základ. Kvalitní boty nutnost. Ale muž se neobejde bez věcí jako jsou hodinky a taška. Oboje o svém nositeli hodně napoví a řadu věcí prozradí. Jestli zvolil kovový náramek nebo kožený pásek, zda zlatý nebo stříbrný kov, jednoduchý ciferník nebo naopak změť chronografů. Stejně tak taška. Voní teprve novotou nebo už chytá patinu, je to městská holka z hladké či exotické kůže nebo světoběžník z broušené kůže...

Kabát Dior Homme, hodinky Chanel, taška Tod's, kalhoty Hugo Boss.

masculi_1

Zdroj: An Le for Vogue/TumblrSlim fit oblek, košile, rukavice, taška, vše Berluti, kravata Dolce & Gabbana, hodinky IWC.

masculi_2

Zdroj: An Le for Vogue/TumblrKabát Dolce & Gabbana, svetr Fendi, kravata Paul Smith, brýle Tom Ford, hodinky Mont Blanc, taška Bottega Veneta, rukavice Berluti, kalhoty Valentino.

masculi_3

Zdroj: An Le for Vogue/TumblrSako (součást obleku), kalhoty, šátek, vše Prada, košile Ascot Chang, taška Hermés, hodinky Audemars Piguet.

masculi_5

Zdroj: An Le for Vogue/TumblrBlazer, kalhoty, oboje Gucci, košile, kravata, oboje Calvin Klein, pánské psaníčko Louis Vuitton, hodinky Montblanc.

masculi_4

Zdroj: An Le for Vogue/TumblrKabát Brunello Cucinelli, košile Umit Benan, kravata Brooks Brothers, spona na kravatu Paul Stuart, taška Ralph Lauren, hodinky Audemars Piguet.

masculi_6

Zdroj: An Le for Vogue/Tumblr

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!