Myla Dalbesio, nová holka u Calvin Klein

Publikováno: 10.12.2014 20:15 | Jiří Hofbauer

Značka Calvin Klein je známá pro své svůdné kampaně, ve kterých se svého času objevila Brooke Shields nebo Kate Moss s pověstným žlábkem mezi plnými ňadry. Na druhou stranu v minulosti byla značka kritizována pro svou kampaň s modelkou, která postrádala prakticky jakékoliv ženské tvary. Teď angažovala do kampaně řady Perfectly Fit novou modelku. Je jí sedmadvacetiletá Myla Dalbesio.

myla_2

Zdroj: Calvin Klein

Líbí se vám? Možná vás překvapí fakt, že Myla Dalbesio spadá do kategorie plus size models tedy plnoštíhlých modelek. Není to tak dlouho, co plus size modelky byly holky s velikostí 10 až 12. Nyní se kritéria posunula na velikost 8. Oficiálně platí, že dívky s velikostí mezi 6 a 14 jsou považovány za plnoštíhlé. Nutno podotknout, že mluvíme o světě modelingu, kde jsou kritéria daleko tvrdší.

myla_3

Zdroj: Calvin Klein

Sama Myla je z faktu, že spadá do kategorie plus překvapená. „Je trochu matoucí, že jsem teď já za tu velkou holku. Přitom jsou v agenturách daleko silnější holky, než jsem já. Faktem ale je, že jsem největší z holek, co kdy fotily pro Calvin Klein,“ přiznala. To potvrdila i značka. Na druhou stranu značka Mylu neuvedla stylem „hele, angažovali jsme tu tlustou holku“. Naopak. Myla nafotila kampaň spolu s ostatními modelkami. A musíte uznat, že (ve vší úctě) mezi nimi nikterak nevyčnívá, a naopak působí velice přitažlivě! Ostatně jak se vám líbí?

myla_6

Zdroj: Calvin Klein

myla_4

Zdroj: Calvin Klein

myla_5

Zdroj: Calvin Klein
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!