Bentley oslavilo spolupráci s Breitling černými hodinkami

Publikováno: 05.03.2013 19:52 | Jiří Hofbauer

U příležitosti autosalonu v Ženevě Bentley Boutique představil další kolekci produktů vytvořenou ve spolupráci se svými partnery. Již jsme informovali a řadě parfémů Lalique for Bentley a Bentley for Men. Nyní svou aktuální nabídku rozšířil i o hodinky, lyže a kolekci zavazadel.

Breitling for Bentley Light Carbon Body Midnight Watch

Breitling a Bentley letos slaví desáté výročí spolupráce. Jedná se tak o nejdelší partnerství mezi automobilkou a hodinářstvím. Exkluzivní kolekce opět spojuje britskou eleganci a věhlas švýcarské hodinářské práce. Celočerných hodinek bylo v limitované edici vyrobeno pouhých 1000 kusů.

Hodinky tvoří robustní titanové tělo potažené lehkou vrstvou karbonu do něhož je zasazeno safírové sklíčko. Na ruce je drží černý gumový pásek.

Centrální ciferník ctí patent Breitling z roku 1926 a místo tradičního minuty odpočívá chronograf 30 sekund. Na těle hodinek nemůže chybět stopa odkazující na motiv mřížky chladiče vozů Bentley.

Cena $ 12,045 (přepočet 237,000 CZK)

2

Zdroj: Bentley

zai AG for Bentley

Bentley ve spolupráci se švýcarsýkm výrobcem lyží zai AG vznikly lyže, hole a tašky z inovativních materiálů, zajišťují vysokou úroveň a odolnost.

Limitovaná edice (opět) lyží bylo vyrobenou 100 párů. Cena $ 10,430 (přepočet 205,000 CZK).

6

Zdroj: Bentley

7

Zdroj: Bentley

Zavazadla Mulsanne

Název Mulsanne není zvolen náhodou. Jak lze předvídat sada zavazadel je navržena tak, aby se úsporně a prakticky vyplnila kufr vlajkové lodi Bentley modelu Mulsanne. Zavazadla zakázkově vyrábí Schedoni of Italy podle interiéru v daném modelu.

Sada zavazadel stojí $ 14,410, vaky na oděvy jsou za $ 3,325, kufry podle velikosti $ 3,030 a $ 2,825.

4

Zdroj: Bentley

5

Zdroj: Bentley
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!