Na čem spí profesionální golfisté?

Publikováno: 08.07.2014 08:39 | PR

Úspěšná a kvalitní hra na golfovém hřišti nezávisí jen na počtu odpálených míčků, trefených puttů či skvělých chipů na cvičných plochách. Důležitá je i fyzická kondice a vnitřní pohoda, které úzce souvisejí s kvalitním odpočinkem.

trump uvod

Zdroj: www.postele-LS.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, na čem spí profesionální golfisté? Nepochybně volí takové postele, z nichž celonočním odpočinkem čerpají energii pro nový den. Kvalitní a zdravý spánek nám však může dopřát jedině postel, která je vyrobena přímo pro nás, podle našich tělesných proporcí, stylu života a individuálních potřeb.

LUXURY SLEEPING showroom, kde naleznete ty nejlepší světové značky vysokých postelí, matrací a ložního prádla, exkluzivně přináší novinku: luxusní postele kolekce TRUMP HOME.

Pokud cestujete za golfem i po světě a bydlíte při tom v luxusních hotelích, užíváte si i pohodlí na kvalitním lůžku. Na to navazuje Donald J. Trump, jenž rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME.

TRUMP HOME nyní v Evropě představuje svou novou kolekci postelí. Přináší čtyři modely vysokých  postelí amerického typu, navržených v rafinovaném a elegantním designu. Vlajkovou lodí je Gold Supreme, u níž převažuje komfort v americkém stylu. Model Gold Splendor nabízí verzi tvrdosti matrace X-Firm pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří preferují pevnější podporu a zároveň zachování pocitu jemnosti. Další modely v esteticky zpracovaném stylu a vysoké kvalitě jsou model Silver Majesty a model Silver Prestige.

Novinkou je exkluzivní pružinový systém SmartCoil®, jenž obohacuje matrace linie Gold.

Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina, která garantuje výjimečnou podporu při nočním

odpočinku. Pokud si tedy chcete užít hru co nejlépe či podat špičkový výkon při snižování HCP, je načase pořídit si do ložnice svého „trumpa“!

Gold_splendor_detail

Zdroj: www.postele-LS.cz

Silver majesty z boku

Zdroj: www.postele-LS.cz

LUXURY SLEEPING showroom,
Korunní 2569/108b, Vinohrady – Praha 10,
tel.: 773 503 100
www.postele-LS.cz
e-mail: info@postele-ls.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!