Na černém koni s erbem Suzuki

Publikováno: 13.10.2013 19:06 | Jiří Hofbauer

Cruisery Suzuki VL 800 a VZR 1800 symbolizují ideu svobody a touhy po dobrodužství. Silné motory V2 s neobvyklým kroutícím momentem a do detailu propracovaný design je to co předznamenává Intrudery od Suzuki. A teď i v černé barvě.

Maskulární design, obrovský, bezkonkurenční výkon a dokonalý design jsou ty nejsilnější stránky modelů motorky této třídy, které jsou dostatečně velké, aby byly brány vážně. Navíc jsou dobrou rovnováhu mezi stylem, pohodlím a cenou.

Podvozek je dostatečně dimenzovaný, aby zvládl obrovský potenciál motoru a nabídl dostatek pohodlí. Sedlo řidiče je klasicky široké a nízké, nohy jsou natažené pohodlně dopředu, posed je příjemný a uvolněný. Motorka tak uspěje jako společník na nenucené, pohodlné ale současně i pohotový parťák během zběsilé adrenalinové jízdě.

Suzuki Cruiser VL 800B Intruder L4 Black Edition

Klasický a tradiční vzhled, nepřekonatelné pohodlí a výkon, který budí dojem. Navíc široká řídítka, měkké odpružení a pohodlný posed. V základní verzi vás tenhle krasavec 805 CCM motorem přijde na €8 290 €, v černé verzi pak na € 9 640.

INTRUDER_VL800BL4_RightSide_YVB_farby_HR

Zdroj: Suzuki

Suzuki Cruiser VZR 1800 B.O.S.S. L4 Black Edition

Ne nadarmo se tomuhle čmelákovi říká Král noci. Rozhodně je nejen nepřehlédnutelný, ale díky 1,8 l V-Two motoru s vysokým točivým momentem a neuvěřitelným zrychlením i nepřeslechnutelný. Tohle stádo 125 koní vás stojí € 13 590, za stádo vraníků pak dáte € 15 440.

INTRUDER_VZR1800BZL4_RightSide_KGK_HR

Zdroj: Suzuki
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!