Na Festivalu sportu, tance a zábavy v Brně se bude překonávat taneční rekord!

Publikováno: 01.11.2016 18:42 | PR

Pokus o překonání tanečního rekordu v počtu lidí tančících na jednom místě na stejnou choreografii je již tradiční součástí Festivalu sportu, tance a zábavy, který se koná začátkem listopadu na brněnském výstavišti. Rekord není lákadlem pouze pro tanečníky, ale také pro širokou veřejnost. Na minulé ročníky si přišli zatančit jak malé děti, tak i zástupci starších generací. Jen pro informaci, nejstarší účastnice měla krásných 64 let!

foto Tino (1)

Zdroj: Tino Kratochvíl

Flash mobu se každoročně účastní i slavné osobnosti. V roce 2014 byl hlavní tváří Richard Genzer.

Hlavními protagonisty loňského ročníku byli Jiří Mádl s Ondřejem Sokolem, kteří podstoupili i několik lekcí různých tanečních stylů. Zkusili si hip-hop, balet i pole dance (tanec u tyče). Jejich úsilí se vyplatilo a podařilo se jim stanovit aktuální rekord. Spolu s nimi si totiž zatančilo celkem 1216 tanečníků.

foto Tino (4)

Zdroj: Tino Kratochvíl

Letos roztančí publikum opravdu silná trojice. K Ondrovi Sokolovi se přidají ještě Jakub Kohák a Lukáš Pavlásek. Všichni třiv současnosti pilně trénují taneční kroky i choreografii na píseň od Michaela Jacksona Smooth Criminal. Těšit se určitě můžete i na pověstnou „Pavláskovu nožičku“, která se již řadí mezi klasické taneční pojmy. Věříme, že s jejich pomocí se podaří rekord překonat. Rozhodně před nimi nestojí lehký úkol, a proto neváhejte a přijďte je podpořit 5. listopadu od 13:00 na brněnské výstaviště.

foto Tino (13)

Zdroj: Tino Kratochvíl

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Festival sportu, tance a zábavy nabídne bohatý program pro rodiny s dětmi Festival sportu, tance a zábavy nabídne bohatý program pro rodiny s dětmi Na brněnském výstavišti se od 4. do 6. 11. 2016 bude konat oblíbený Festival sportu, tance a zábavy. Kromě množství expozic předních... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!