Na Pánskou pasáž jde jaro

Publikováno: 18.04.2013 12:39 | Jiří Hofbauer

Jaro se probouzí k životu stejně jako obchody v Pánské pasáži, které přicházejí s novými kolekcemi a nabídkou. Není žádnou novinkou, že se muži v pasáži kompletně vybaví od hlavy až k patě. Obchody z pasáže připravily tipy, co si koupit.

Elegantní, jednoduché, stylové. Navíc odolné stopám času i jeho trendům. Takové jsou nové pásky značky Le Premier. Ručně vyráběné pásky z třívrstvé telecí kůže jsou k dostání v decentních hnědých odstínech a v černé barvě. Spona pásku je kovová, ve stříbrné barvě, dovezená přímo od mistrů z Itálie. Samotné pásky jsou ručně vyráběné v ČR. K dostání v salónu Le Premier za 2 190 CZK.

1

Zdroj: Le Premier

2

Zdroj: Le Premier

Zatímco dámy zkracují, pánské účesy jsou naopak delší. Kolekce "Pařížské pozvání" se inspiruje elegantním šik stylem, muži mají vlasy kratší na krku a po stranách, ale delší v horní partii. Díky tomu lze vyzkoušet mnoho variant úpravy účesu – od elegantního uhlazeného přes zvlněný energický styl až po ležérní volnočasový rozcuch. Na úpravu účesu se hodí vosky, pasty a vláknité gely, se kterými se s různou fixací dá modelovat účes do různých stylů a podob. Pánský salón Franck Provost najdete v Pánské pasáži.

549593_563151997038209_1326710998_n

Zdroj: Franck Provost

K volnočasovým aktivitám potřebují pánové stylové a zároveň kvalitní hodiny. Prim Orlík II si podmaní srdce každého obdivovatele hodinek s historií. Jejich příběh se začal psát již v roce 1959 spolu se zakázkou československé armády, která si pro své vojsko přála hodinky splňující velmi přísná kritéria. Výroba modelu byla obnovena v roce 2011. Tentokrát však ve dvojí verzi: v civilní a vojenské. Prim Orlík II si koupíte s kaučukovým páskem anebo ve variantě s nylonovým. Hodinky Prim Orlík II od Prim Manufacture 1949 pořídíte od 58 500 CZK.

pr cpr v

Zdroj: Prim

Plavky Emporio Armani okouzlí na karibských plážích, stejně tak u Máchova jezera. Kromě dámských a pánských plavek najdete v obchodě Quality Fashion Point novou kolekci spodního prádlo Emporio Armani. Spodní prádlo pořídíte od 800 CZK, plavky od 1 800 CZK.

ea-mswlcp12blcb01-732-medium-1eamun-1113893p504-medium-1

Zdroj: Emporio Armani

Organizujte si úkoly díky stojánku El Casco na post-it bločky. Praktický i elegantní doplňněk do kanceláře se vyrábí z ušlechtilých materiálů, například z chromu. Za 2 364 CZK si ho můžete dopřát v obchodě Luxury Office.

el-casco-schw-post-it-halte

Zdroj: El Casco
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!