Najděte Craftovník a očesejte ho

Publikováno: 16.08.2017 09:55 | Lenka Mařanová

Švédská značka Craft pro všechny bez rozdílu věku připravila netradiční akci. Každý, kdo se do ní bude chtít zapojit, musí najít vzácný strom Craftovník, který se nachází celkem na 40 místech Čech, Moravy i Slovenska. Nejedná se však o ledajaký strom. Craftovník je unikátní strom, který plodí jednou za život cosi vzácného, funkční trička Craft. Pokud se chcete i vy zapojit do soutěže, pak sledujte www.craftovnik.cz, kde najdete veškeré informace a nápovědy, jak Craftovník hledat. A když se vám podaří jeden z nich najít, budete moci z jeho plodů „ochutnat“. Teď už si ale poslechněte legendu, která se o stromu vypráví. Sezona Craftovníku, která potrvá až do konce října tohoto roku, právě začíná!

Craftovnik_scena02

Zdroj: Craftovník

Daleko na severu, v drsných skandinávských podmínkách, v krajině hlubokých lesů, jezer a pustých plání, se mezi lidmi během dlouhých večerů vypráví legenda. Legenda o stromu. Říká se mu Craftovník. Zvěsti o něm se poprvé objevily zhruba před 40 lety. Nikdo vlastně neví, jak vypadá. Nikdo ani neví, kde roste. To všechno až do chvíle, než jednou jedinkrát za svůj život rozkvete, aby nakonec vydal ty nejpodivnější plody, které kdo kdy spatřil. Trička. Jsou lidé, kteří tomu věří. Jsou lidé, kteří přísahají, že strom viděli. A jsou prý mezi námi i ti, kteří jako vzácný poklad uchovávají jeho semena.

Craftovnik_scena03

Zdroj: Craftovník

Je to už dávno, kdy se pár sportovních nadšenců rozhodlo ukázat, že tento příběh není jen legendou. Na čtyřiceti místech Čech, Moravy i Slovenska zaseli semena Craftovníku. Starali se o ně, hlídali je a chránili. Podařilo se. Přišlo léto a plody Craftovníku postupně dozrávají. Kde přesně jsou, neprozradíme…

Pravidla soutěže

 Každé pondělí od 14. srpna se na www.craftovnik.cz dozvíte, které stromy budou na konci daného týdne připraveny k očesání. Na webových stránkách se budou postupně objevovat informace, indicie a nápovědy, které vám napoví, kde konkrétní Craftovník ve správný čas najít. Každý strom je ale jiný. Některý bude pohodlně na dosah, nalezení jiného bude složitější. K některému dojdete procházkou, k jinému poběžíte nebo pojede na kole.

Craftovnik_scena01

Zdroj: Craftovník

O Craftu

Renomovaná švédská značka CRAFT je průkopníkem v oblasti funkčního prádla a její historie sahá až do roku 1977.  Jako vůbec první se zasloužila o myšlenku a samotný vznik principu oblékání ve třech po sobě navazujících vrstvách, které mají plnit účel – chránit tělo před nepřízní počasí i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Postupem let se začala specializovat na výrobu funkčního oblečení pro sportovce jakékoli úrovně. Díky nepřetržitému vývoji nových materiálů a úzké spolupráci se špičkovými sportovci je Craft na špici ve svém oboru. Tento rok Craft oslaví 40 let výročí od svého vzniku.

Vavrys

Společnost Vavrys CZ působí na českém a slovenském trhu od roku 1991. V současnosti je výhradním zástupcem a dovozcem zboží vybraných značek -Craft, Didriksons1913, INOV-8,Lillsport, Gerber nebo Silva. Tyto značky se zaměřují na výrobu kvalitního funkčního oblečení pro sport a volný čas a sportovních doplňků. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!