Namíchej svůj mix a vyhrajte barmanský set

Publikováno: 31.10.2014 10:57 | Jiří Hofbauer

Máte jedinečnou šanci, zkusit, jaké to je být barmany. Naučte se míchat zajímavé a opravdu dobře chutnající drinky z nápojů, které obvykle pijete pouze samotné jako Pepsi, Mirinda, 7Up, Evervess nebo Mountain Dew. Na stránkách namichejsvujmix.cz můžete soutěžit o nejlepší vlastní míchaný nápoj. K dispozici vám jsou také recepty na nápoje namíchané profesionály, včetně doprovodných videí.

Proto i Menstyle.cz vyhlašuje soutěž o nejoriginálnější drink. Posílejte nám na mail redakce@menstyle.cz fotografie a recepty svých drinků. Na webu namichejsvujmix.cz se můžete inspirovat recepty jiných lidí i profesionálních barmanů. Tři nejoriginálnější odměníme profesionální barmanským setem.  

Pepsi Fusion

Zdroj: namichejsvujmix.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!