Nastartujte konečně svou kariéru!

Publikováno: 25.05.2015 22:10 | PR

Řekněme si to na rovinu. Každý, kdo chce dnes udělat pořádnou kariéru, musí mít buď dobré kontakty, kapitál k investování, prestižní vzdělání, nebo geniální nápad. Pokud ani neoplýváte dobře postavenými známými, kteří by vás někam „protáhli“, ani nejste zrovna bohatí a vysokou jste strávili v hospodě, při budování kariéry se pěkně zapotíte. Nebo ne?

Fotolia_76103747_Subscription_Monthly_M

Zdroj: Fotolia.com

Jak získat lepší pozici?

Pokud byste rádi získali lepší pozici, vyšší plat a další benefity, které k vyšší kvalifikaci patří, možná byste měli popřemýšlet o MBA studiu. Studium MBA připravuje své studenty na řídící pozice v nejrůznějších oborech – od reklamy a PR až po právo. Ale nebojte se, MBA můžete získat, i když máte plný úvazek a do školy se vracet nechcete.

MBA: Cesta k úspěchu

Studium MBA je zaměřeno především praktickým směrem a snaží se své absolventy připravit na řídící funkci. Je obdobou vysokoškolského titulu Mgr., ale na rozdíl od něj má mezinárodní platnost.

Tip: Pokud hledáte opravdu kvalitní instituci, kde se setkáte se špičkovými lektory, mrkněte na ebschool.cz.

Studium je nastaveno tak, aby ho bez potíží zvládli i pracující studenti. Proto se studuje distančně (o víkendech) a částečně formou e-studia. A celé studium trvá pouze rok!

K přijetí ke studiu se obvykle vyžaduje buď doklad o získání titulu Bc, nebo doklad o dostatečné praxi v oboru. Protože se jedná o studium, jehož akreditaci udělují zahraniční vysoké školy, bude třeba uhradit školné. Ale jedná se investici, která se vám velmi brzo vrátí – buď ve formě lepšího platu, nebo rovnou vyšší pozice.

Kam pro MBA?

Vyberte si kvalitní instituci, která vám za vaše peníze poskytne nejen všechny studijní materiály, ale kde také potkáte opravdu špičkové odborníky z praxe. Než se přihlásíte, zjistěte si, co za své peníze dostanete. Zajímejte se nejen o podmínky přijetí, ale také jaké specializace škola nabízí.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!