Navštivte Surf arénu a prožijte vzrušující víkend

Publikováno: 27.09.2017 16:08 | PR

Začínáte se nudit v deštivém počasí a rádi byste napínavě vyplnili Váš volný čas? Nechejte se zlákat aktuální nabídkou Firmy na zážitky a dejte sbohem nudě.

jizda-s-klientkou-a-5881ff41de849

Zdroj: firmanazazitky.cz

Zážitky pro chladné a deštivé dny

Možná Vás děsí pohled na každodenní deštivé počasí a ptáte se sami sebe, co by se v takto chmurném počasí dalo dělat o víkendu? Rozhodně nepropadejte panice, neboť i v tomto nečase můžete začít spoustu zábavy. Zavzpomínat na dovolenou u moře můžete v Surf aréně, která je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně. Surf arénajedinečně imituje atmosféru na vlnách moře ve slunné Kalifornii. Surfování v Surf aréně je vhodné také pro ty, kteří se doposud se surfování neměli čest seznámit, neboť kurz je zahájen krátkou instruktáží. Teprve poté za doprovodu zkušeného instruktora si můžete vyzkoušet tzv. bodyboarding neboli kontrolované surfování vleže. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o nácvik jízdy ve stoje a reálnou jízdu na surfu.

Vyberte si zážitky také pro dny bez deště

V portfoliu Firmy na zážitky samozřejmě najdete také venkovní aktivity, které si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Patříte-li k náruživým milovníkům rychlé jízdy, pak na ni nečekejte a kupte si ještě dnes poukázku na školu smyku. Rychlost a chvíle vzrušení při nebezpečných momentech během řízení pod dohledem si chce vyzkoušet každý řidič, v jehož duši se skrývá alespoň trocha odvahy. Ve škole smyku Vás naučí instruktoři jezdit v krizových situacích na silnicích, které jsou plné ledu, sněhu či vody. 

smyk

Zdroj: firmanazazitky.cz

Tandemový seskok padákem Vám dodá adrenalin do žil. Chvíle vzrušení zažijete již při letu letadlem. Nádherný pocit při výskoku i lehké mrazení při otevření padáku budete chtít ve Vašem životě minimálně ještě jednou. 

img-0033-a-53454bf1d849f

Zdroj: firmanazazitky.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!