Navždy rychlý a zběsilý Paul Walker

Publikováno: 01.12.2013 15:03 | Jiří Hofbauer

Herec Paul Walker zahynul ve večerních hodinách při autonehodě ve čtvrti Valenci ve městě Santa Clarita v severní části Lon Angeles. Vůz Porsche Carrera GT, který řídil jeho kamarád, náraz do sloupu veřejného osvětlení odmrštil na strom a okamžitě začal hořet. Řidič ani spolujezdec neměli podle vyšetřovatelů šanci přežít.

Walker, který proslul rolí Briana O'Connera v sérii filmů o ilegální pouličních závodech Fast and the Furious, byl na cestě na charitativní akci Reach Out Worldwide na podporu obětí tajfunu Haiyan, který 8. listopadu zpustošil centrální část Filipín.

Paul Walker odešel stejně jak žil i pracoval – rychle a zběsile.

paul-walker_00287988

Zdroj: Wallpaprcity

twitter

Zdroj: Twitter

car-crash1

Zdroj: Reuters

carcrash2

Zdroj: Reuters

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!