V barvě velbloudí kůže

Publikováno: 07.11.2014 17:38 | Jiří Hofbauer

Béžový není jen trenčkot. A béžový kabát tady byl mnohem dřív, než se objevil v kolekci Maison Martin Margiela pro H&M. Nosil ho už třeba Richard Gere v Americkém gigolovi v roce 1980, vzpomínáte?

Kabát v barvě velbloudí kůže, stejně jako třeba bílá košile, má v sobě jistou noblesu. Pokud ho vezmete k vyštíhleným, formálním kalhotám budete působit jako světák, který pospíchá na jednání s investory, a odpoledne se vrací do Londýna. V kombinaci s pruhovaným oblekem dostane skutečně Wall Street look. S džínami si naopak říkáte o pověst mladého rebela. Přidejte mikinu a bude vás obdivovat i Kanye West, hanh!

bezova_1

Zdroj: GQ

bezova_2

Zdroj: GQ

Asi nejlepší a nejpřirozenější je kombinace s šedou. Ale oblek můžete zvolit jakýkoliv. amatujte, pokud budete chtít nosit kabát na obleku, vybírejte vždy o něco větší.

Košile Hugo Boss, sako Iceberg · rukavice Ralph Lauren · kalhoty Iceberg, boty Ralph Lauren

bezova_3

Zdroj: GQ

Béžový kabát docela jasně volá po šále. Kostky, hrubé pleteniny, výrazné barvy. Vše je dovoleno. Včetně roláku. Poslední dobou se značky vyžívají ve zvířecích motivech. Kdo by se nepousmál na svetrem s buldočkem od značky Gant. Třeba italské Cornelliani přišlo se slonem.

Svetr Cornelliani · kalhoty Iceberg · obuv Levi's

bezova_4

Zdroj: GQ

Pokud chcete béžový kabát kombinovat s džínami, inspirujte se severem. Úzké temné modré džíny a vysoké šněrovací boty, případně bílé tenisky. Je to minimalistické, trendové, nadčasové.

Košile Levi's, mikina Ralph Lauren · rukavice Simon Carter · taška Simon Carter

bezova_5

Zdroj: GQ

Nechte se inspirovat i street stylem mužů na týdnech módy v Milánu, Londýně nebo Paříži.

bezova_6

Zdroj: GQ

bezova_7

Zdroj: GQ

bezova_8

Zdroj: GQ

bezova_9

Zdroj: GQ

bezova_10

Zdroj: GQ

bezova_11

Zdroj: GQ

bezova_12

Zdroj: GQ

bezova_13

Zdroj: GQ

bezova_14

Zdroj: GQ

bezova_15

Zdroj: GQ

bezova_16

Zdroj: GQ

bezova_17

Zdroj: GQ

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!