Nejdražší auto-šampon světa

Publikováno: 12.12.2012 13:08 | Petr Hájek

Když už člověk jednou vlastní skutečně prvotřídní auto, určitě by bylo kacířství, umývat jej v šamponu, co zůstal po vašem psím miláčkovi. Luxusní auta si zkrátka žádají svoje i po této často opomíjené stránce...

2012-12-12-1

Zdroj: Bornrich

Společnost Mitchell and King je známá již léta svými luxusními produkty určenými pro auta, jenž jsou často natolik luxusního rázu, že snad není lepší cesty, jakou zlepšit již tak dokonalé nástřiky na VIP autech. Majestátní dojem je určitě podtržen a nikoliv zmenšen. Tito skotští specialisté se nám již představili s mnoha produkty pro tu nejvybíravější klientelu na světě a ani dnes nebude zklamaná.

Novinka od Mitchell and King zahrnuje ten nejluxusnější a nejdražší auto-šampon, jaký kdy svět spatřil. Této produktové řadě se přezdívá "SPA" a jde o plně automobilový přípravek, jenž byl namixován z těch nejfajnovějších kosmetických ingrediencí, jaké lidstvo zná. Jde tedy co do očisty auta o ten nejvyšší etalon, jakého jde dosáhnout.

Pakliže se i vy rozhodnete zlepšit estetický dojem z vašeho životního miláčka a dojdete k závěru, že by se vám hodil onen luxusní auto-šampon prodávaný nikoliv v plastové lahvi, ale v křišťálovém skle, budete si muset nachystat 242 USD. Na druhou stranu, musí se nechat, že za tuto částku získáte něco skutečně unikátního, co se neztratí ani na pultu s pravými voňavkami.

Aby bylo zajištěno i špičkové skladování, je auto-šampon uskladněn ve dřevěné schránce vykládané sametem. Na láhvi může být mimochodem jméno vaše nebo vaše auto-mazlíka. Co se týče šamponu jako takového, tak ten chrání před UV a zároveň slouží i jako antistatický povrch. Směs neobsahuje žádné příliš agresivní věci, takže se o povrch určitě nemusíte bát ať už vlastníte cokoliv.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!