Nejlepší valentýnské dárky na poslední chvíli

Publikováno: 10.02.2016 10:47 | Jiří Hofbauer

Smyslem valentýnských dárků není vyrazit dech. Tenhle druh překvapení si šetřte až kleknete na jedno koleno. Pokud Valentýna držíte, dávejte dárky skutečně od srdce. I třeba jen drobnosti, které skrývají váš soukromý partnerský vtípek a jejich skutečný význam oceníte jen mezi sebou.

Kabelka Louis Vuitton, 120 000 Kč.

valentyn_zeny_1

Zdroj: Archiv uvedených značek

Říká se, že láska prochází žaludkem. V době, kdy šetříme časem úplně na všem, je právě čas to nejcennější. A dobrá večeře v příjemné společnosti vašeho protějšku je tou nejlepší investicí. Třeba v ristobaru Retro Consistorium, kde šéfkuchař připravil opulentní valentýnské menu.

Hedvábný šátek Chopard Haute Joaillerie, cena na vyžádání v butiku. Náhrdelník Tiffany & Co., 332 000 Kč. Psaníčko Bottega Veneta, 48 100 Kč. Prsten Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku.

valentyn_zeny_4

Zdroj: Archiv uvedených značek

Květiny jsou sázka na jistotu. Neřiďte se ale nutně řečí květin a symbolikou barev. Pokud žena vašeho srdce touží po žlutých tulipánech, nenoste jí rudé růže. Přesto růže je květina, která neurazí žádnou ženu. Už jen proto, že je existuje v celé škále barev. V době před Valentýnem ale počítejte s tím, že ceny květin porostou. Cena za jednu stonkovou růži se pohybuje kolem 79 Kč/kus ale klidně se dostanete i na 119 korun za kus.

Sluneční brýle Zanzan, 7 837 Kč, exkluzivně k dostání v obchodech Tina Hollas Couture a Mint.

valentyn_zeny_3

Zdroj: Archiv uvedených značek

Parfém je jeden z dárků, který žena nikdy neodmítne. Voňavý arzenál žen se většinou skládá z jednoho parfému, který používá celý rok a má v něm jistotu, a pak celé škály různorodých voňavek. Buď vsaďte na jistotu a kupte jí její oblíbenou vůni, nebo zariskujte a překvapte ji novou vůní.

Prsten Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku. Šála Burberry, 13 500 Kč. Kabelka Salvatore Ferragamo, cena na vyžádání v butiku. Prsten Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku.

valentyn_zeny_2

Zdroj: Archiv uvedených značek

Současně se vyvarujte kupování dekorativní kosmetiky. Podkladový krém nebo rtěnku si žena chce vybrat sama a hlavně s největší pravděpodobností neodhadnete správný barevný odstín. Taky to není moc romantický dárek.

Parfemovaná voda Chanel N°5, od 2 499 Kč.

valentyn_zeny_5

Zdroj: Archiv uvedených značek

Pokud chcete darovat šperk, tak nic z H&M. Ne. Pokud šperk, tak nic z laciného kovu a sklíčkem místo kamene. Takových šperků mají ženy většinou plný toaletní stolek. Nemusíte ale utrácet přímo u Tiffany. Smyslem šperků je nejen obdarovat, ale dokázat, že vztah není jen sezónní flirt, ale skutečný závazek. Proto také dávejte pozor, co darujete. Tenisový náramek nebo perlové náušnice neřeknou tolik jako prsten.

Spodní prádlo Sassylady z kolekce Heidi Klum, podprsenka 1 310 Kč, kalhotky 850 Kč. Prsteny Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku. Hodinky Chopard L'Heure du Diamant, cena na vyžádání v butiku. Album Adele: 25, 399 Kč. Lodičky Versace, 22 280 Kč.

valentyn_zeny_6

Zdroj: Archiv uvedených značek

Čeho žena nemá nikdy dost, jsou kabelky, boty a spodní prádlo.

Spodní prádlo La Perla, cena na vyžádání v butiku.

valentyn_zeny_7

Zdroj: Archiv uvedených značek

Dárky ale nemusí být jen nutně dramatické. Každá žena se i ráda baví a relaxuje. Naplánujte víkend v některém rustikálních château, dopřejte si víkend mimo město. Prospěje to vám i vztahu. Pamatujte i na to, že každá žena občas potřebuje čas jen pro sebe. Někdy může být romantiky až moc. A v takové chvíli žena ocení dobrou knihu, měkkou deku a vonnou svíčku (ale ne tu, co koupíte na benzínce). Do jisté míry jsou klišé, ale fungují.

Šampaňské Champagne Deutz Brut Rosé, 1 335 Kč, exkluzivně prodává 1er.cz. Náhrdelník Tiffany & Co., 332 000 Kč. Náušnice Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku. Psaníčko Fendi, 33 950 Kč. Album Barbora Poláková, 349 Kč.

valentyn_zeny_8

Zdroj: Archiv uvedených značek

Nezapomněli jsme ani na nás, na muže, a vybrali jsme několik věcí, které bychom od našich protějšků k Valentýnovi rozhodně uvítali. Na rozdíl od žen, nám stačí jen to nejlepší.

Batoh Fendi, 104 750 Kč.

valentýn_muži_1

Zdroj: Archiv uvedených značek

Šála Burberry, 13 500 Kč. Hodinky Chopard L.U.C 1937 Classic, cena na vyžádání v butiku. Manžetové knoflíčky T.M.Lewin, 899 Kč. Košile Blažek, 2 990 Kč. Album Coldplay: A Head Full Of Dreams, 429 Kč. Kniha Lemmy Kilmister: Motörhead, 349 Kč.

valentýn_muži_2

Zdroj: Archiv uvedených značek

Parfém Penhaligon's As Sawira, 5 850 Kč, exkluzivně prodává Mr Fox.

valentýn_muži_3

Zdroj: Archiv uvedených značek

Album Smack: Sick, 243 Kč. Spona na kravatu Bewooden, 1 290 Kč. Hodinky Tiffany & Co., cena na vyžádání v butiku. Rum Ron de Jeremy XO, 899Kč, exkluzivně prodává 1er.cz. Taška Louis Vuitton, 102 000 Kč.

valentýn_muži_4

Zdroj: Archiv uvedených značek

Sluchátka Beats X Fendi, 30 140 Kč.

valentýn_muži_5

Zdroj: Archiv uvedených značek

Dřevěná peněženka Bewooden, 2 090 Kč. Dárkový poukaz Blažek, 2000 Kč. Herní konzole Xbox One, 13 000 Kč. Kožený obal na iPhone VIVID, 1 499 Kč. Hodinky Omega Constellation Globemaster, cena 211 100 Kč. Hra Xbox One – FIFA 16, 1 699 Kč.

valentýn_muži_6

Zdroj: Archiv uvedených značek
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!