Bentley na ženevském Autosalonu 2017 - výkon a luxus

Publikováno: 09.03.2017 08:37 | Lenka Mařanová

Automobilka Bentley letos na ženevském autosalonu předvádí jedinečnou šíři svých schopností – od luxusu v terénu až po extrémní výkony na silnici. Ve stánku značky v hale č. 1 bude k vidění pět nových vzrušujících modelů Bentley, například Continental Supersports Coupe a Convertible, které se zde veřejnosti představí vůbec poprvé.

5753

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Díky maximální rychlosti 209 mph (336 km/h) a zrychlení z 0-60 mph za 3,4 vteřin (0-100 km/h za 3,5 vteřin) je nový Continental Supersports nejrychlejším a nejsilnějším luxusním čtyřsedadlovým vozem světa.

U stánku lze spatřit také jeho sourozence s plachtěnou střechou, Continental Supersports Convertible, nejrychlejší čtyřsedadlový kabriolet na světě. Při otevřené střeše vytáhne Convertible sprint na 60 mph za 3,7 vteřiny (0-100 km/h za 3,9 vteřiny) a dosahuje maximální rychlosti 205 mph (330 km/h).

5763

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Divize Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, předvádí na švýcarské výstavě dva zbrusu nové modely, které nastaví novou laťku luxusu v automobilovém průmyslu. Globální debut tu zažívá Bentayga Mulliner, nový vlajkový model Bentayga, který nastavuje nové limity luxusního interiéru.

5748

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

5747

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

U stánku Bentley v Ženevě bude k vidění také jedinečný exemplář Bentayga Mulliner, který se pyšní unikátní intarzií na předním obkladovém panelu. Úžasná marketerie vytvořená řemeslnými umělci v centrále Bentley v Crewe vyobrazuje úchvatný horský masiv Monte Rosa.

Bentley rovněž představuje velmi exklusivní Mulsanne Hallmark Series by Mulliner – limitovanou edici inspirovanou nejvybranějšími drahými kovy a luxusními materiály, jaké používají přední klenotníci. Tato limitovaná edice je k dispozici ke všem modelům Mulsanne a ztělesňuje ten nejvyšší luxus vlajkového modelu Bentley. V sérii čítající padesát modelů firma zákazníkům nabídne verze Silver a Gold.

5758

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

5759

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Svůj debut si v Ženevě odbude také vlajková loď čtyřdveřové řady Flying Spur, W12. Nejnovější model Flying Spur je prvním čtyřdveřovým Bentley s maximální rychlostí nad 200 mph. Nabízí sportovnější zážitky pro ty, kteří hledají větší sílu, vyšší točivý model a hbitější reakce.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás! Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás! Čeští i slovenští fanoušci bojových umění a jejich ztvárnění na filmovém plátně si v březnu rozhodně přijdou na své. Americká... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!