Nejméně styloví muži listopadu 2012

Publikováno: 09.12.2012 13:55 | Petr Hájek

Pokud je někdo stylově na výši, dá se logicky očekávat, že někdo také musí být na druhé straně této skupiny. I on ale poslouží k dobrému účelu - totiž varování, jak by styl neměl vypadat...

Chris Brown (Los Angeles)

Z pana Chrise Browna máme dojem, jako by jeho černobílou fotku vybarvilo tříleté dítě prvními barvami, jaké mu přišly pod ruku: fialová velryba, modré límce, žlutá čepice a amulet, ... Použít pár barev je v pořádku, ale všechny a v této kombinaci je již dost odvážná věc, která se v tomto případě nevyplatila. Jeden pozitivní vliv tu ale přece jen je - aspoň trochu zaniká tetování na krku.

2012-12-09-2

Zdroj: GQ

Russell Brand (Los Angeles)

Russell Brand bývá poměrně pravidelně vídán v kombinacích, které jsou tu více a tu méně stylové, ale nedá se jistě říci, že by nebyly maximálně osobité. I dnes je z něj dojem lehce zženštilý, což mu evidentně nevadí. Když ne mu, nám také ne, ale ještě je tu celkový dojem, který je někde na úrovni člena sekty právě razícího na ranní meditaci.

2012-12-09-2

Zdroj: GQ

Mark Wahlberg (Los Angeles)

Pokud jde o Marka Wahlberga, tak tomu bylo vyčítáno, že když už vede dítě do školy, neznamená to, že se musí obléknout stejně jako on. Rovněž by působilo lepším dojmem se synátorem konverzovat, nežli poslouchat hudbu na mobilu. No a když už je trhán na cucky bulvárními pisálky, ani jeho tenisky nejsou to pravé ořechové jinam než na dvůr doma.

2012-12-09-2

Zdroj: GQ

Kellan Lutz (Los Angeles)

I na zdánlivě velmi povedené róbě Kellana Lutze se dá najít pár problémů. Předně, spona na kravatě je příliš dlouhá. A i ony lesklé klopy vnímáme jako rušivý element - zcela k sobě totiž stahují pozornost namísto právě kravaty. Na barevné slazení se obou ze dvojice se dá jistě nahlížet různě, ale to pokorné nošení stejných barev nám nejde moc dohromady s prvním dojmem - vizáží rebela na všech frontách.

2012-12-09-2

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejnestylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 11
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!