Nejstylovější muži minulého týdne, díl 100.

Publikováno: 06.01.2013 12:58 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Rihanna a Chris Brown (Los Angeles)

Mini-trendem právě prošlého týdne bylo zcela evidentně oblékání se, jako by ke konci světa opravdu došlo a ze všech lidí se staly potácející se zombie. Rihanna a Chris Brown na snímku jsou toho dobrým příkladem - a nutno podotknout a vypíchnout, že by z nich byly určitě zombie vrcholně stylové!

2013-01-06-1

Zdroj: GQ

Jake Gyllenhaal (NYC)

I náhodný pohled na Jake Gyllenhaala naznačuje, že konec světa je blízko, popřípadě právě nastal. Otázka ovšem je, zda byste v tomto dezorientovaném gotickém dřevorubci Jake Gyllenhaala vůbec poznali, že ano... Každopádně, boty si pro apokalypsu nemohl vybrat lépe - kvalitní neklouzavá podrážka mezi hordami nemrtvých, to je základ.

2013-01-06-1

Zdroj: GQ

Amar'e Stoudemire (NYC)

Amar'e Stoudemire nám tento týden skutečně zamotal hlavu. Ani po třetím ranním koňaku si stále nejsme jisti, jestli mu rudé boty a čepice spíše sedí nebo nikoliv. A pak nám to došlo - Amar'e Stoudemire si vyrazil původně bezpochyby zcela v černém, avšak během své cesty si zprvu černé věci zašpinil od krve při boji se zombiemi!

2013-01-06-1

Zdroj: GQ

Cee Lo Green (Las Vegas)

Originalita Cee Lo Greena se jistě popřít nedá. Proč ale zvolil tento model je i tentokrát záhadou - snad je to vše, co nalezl při prohledávání ruin Las Vegas, které přeje spíše casinům, nežli dlouhodobému přežívání, tak či onak mu ale radíme, sebrat svých pět švestek a zmizet, jelikož Las Vegas je bez elektřiny pouze hrouda písku...

2013-01-06-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!