Nejstylovější muži minulého týdne, díl 101.

Publikováno: 20.01.2013 13:01 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Ryan Gosling a Eddie Redmayne (Los Angeles)

Mini-trendem právě prošlého týdne byly zajímavé stylové zápasy na život a na smrt mezi nejrůznějšími celebritami. A již tu máme první odvážlivce! Eddie Redmayne zasadil první úder dokonalou kravatou a sladěním barev, ovšem Ryan Gosling také není žádná stylová padavka - použití světlých knoflíků ladících s parádním vzorkem saka bude Eddie těžko rozdýchávat jistě po řadu kol.

2013-01-20-1

Zdroj: GQ

Kid Cudi (Hollywood, California) a Russell Brand (Los Angeles)

Dá se říci, že odpočinkovější komplet i vjem se povedlo vzbudit právě Kidu Cudi, který působí svěže a docela nenuceně. Russell Brand umí také originální modely, což o to, ale často v nich nevypadá lépe, nežli mužská Barbie. Ani kalhoty lehce do fialova a báťuškovské holínky z Ruska mu však dnes body rozhodně nezískají...

2013-01-20-1

Zdroj: GQ

Jeremy Piven (London) a Nicholas Cage (Glastonbury, England)

Jak Jeremy Piven viděný v Londýně, tak i Nicholas Cage zahlédnutý pro změnu v Glastonbury, již oba nepochybně vědí, že i ta nejlepší róba se dá v mžiku totálně odepsat nevhodným výrazem tváře a stejně tak i naopak, trochu jednodušší sestava podtržená příjemným výrazem, zlomí srdce i toho nejjedovatějšího redaktora píšícího o stylu.

2013-01-20-1

Zdroj: GQ

A.J. Maclean a Dax Shepard (2 x Los Angeles)

Oba muži zahlédnutí na nákupu u Gelsons by ve stylové aréně byli rovněž tuhými soupeři. Jeden spoléhá na streetovou komplexnost a druhý na decentně vzorkovaný svetr, každopádně kdybychom si prostě jednoho museli vybrat, zřejmě dáme přednost Daxovi Shepardovi, jelikož jeho gigantický límec u svetru je prostě neodolatelný!

2013-01-20-4

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 34
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!