Nejstylovější muži minulého týdne, díl 102.

Publikováno: 27.01.2013 14:16 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Adrien Brody (Milan)

Pokud jde o našeho prvního stylového kadeta, tak ten byl viděn v Paříži v tomto celokoženém kompletu, jenž má dle našeho názoru dvojici zásadních nevýhod. Předně, není na něj tak úplně dokonalá sezóna a za druhé, Adrien Brody nám v něm připomíná jednoho chlapíka z pražského parku, jenž se nám snažil vnutit jakýsi bílý prášek (patrně to byl někdo přes praní...).

2013-01-27-1

Zdroj: GQ

Kanye West (Paris)

Pan Kanye West na tom po stylové stránce nebývá vysloveně špatně, ba naopak, je na tom obecně dobře, až skoro výborně, což je i dnešní případ. Jeho věci jsou sice stylové, ovšem stejně jako zbylých 50 % jeho šatníku, i tento model by jeden čekal spíše na nějaké ženě ze sálu, nežli právě na něm. Kupodivu tím ale jeho mužnost nijak netrpí, to je skutečná stylová záhada...

2013-01-27-2

Zdroj: GQ

Carmelo Anthony (NYC)

Rovněž róbu osobnosti známé jako Carmelo Anthony bychom označili za povedenou, nebýt ovšem jednoho drobného detailu. Je opravdu velká škoda, že nezvolil k celému kompletu boty bez leopardího potisku. Klidně světle hnědé, tabákově hnědé nebo hnědo-černé, ale hlavně ne takové, jaké má nyní!

2013-01-27-3

Zdroj: GQ

Austin Butler (Beverly Hills, California)

Absolutně netušíme, kdo to, k čertu, je Austin Butler, nebo co právě dělal v Beverly Hills. Je pro dnešek ale dobrým důkazem toho, co platí i v jiných branžích - pozice zkušených stylových matadorů jsou vůči podobným mladým bijcům hodně, hodně vratké! Takže, jen tak dál a těšíme se na další model!

2013-01-27-4

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!