Nejstylovější muži minulého týdne, díl 103.

Publikováno: 03.02.2013 13:02 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

will.i.am (Washington)

Pan will.i.am se již stihl zapsat za svoji nedlouhou stylovou kariéru jako nosič modelů, jenž bývají sice velmi odvážné, jejich složení je ale připravováno s citlivostí kuchaře vařícího Eintopf v nádražní restauraci. Dnes nás ovšem dotyčný mile překvapil, jelikož byl ve městě Washington k vidění v jednoznačně nejméně strašné sestavě, v jaké kdy kde byl. Nemyslíme ale, že by v normálnosti odívání zašel ještě dále.

2013-02-03-1

Zdroj: GQ

Daniel Radcliffe (Utah)

Pan Daniel Radcliffe se mihnul v Utahu a zaskočil tam na Sundance Festival 2013. Jeho komplet nám dokazuje, že stačí trocha experimentování a není problém vzít na podobnou akci ani kalhoty v lehce vojenském stylu. Military kalhoty jsou pro to asi nejlepší, zase na druhou stranu, rozhodně by ale byla škoda, přijít sem odshora až dolů v maskáčích...

2013-02-03-1

Zdroj: GQ

A$AP Rocky (NYC)

Osobnost A$AP Rockyho (našinci patrně neznámá) nám pro změnu naznačuje, že móda roztrhaných kalhot některá zákoutí světa ještě určitě tak docela neopustila a máme podezření, že k tomu snad ani nikdy všude nedojde. Má to rozhodně svoje výhody - tak třeba i tehdy, když si omylem roztrhnete své oblíbené kalhoty někde v metru, pořád jste brán za módního alfa-hejska.

2013-02-03-1

Zdroj: GQ

Robert Pattinson (Adelaide)

Netušíme, jak je na tom Robert Pattinson s orientací a tedy, zda preferuje společnost dám či pánů, ovšem patří k dobré tradici obou pohlaví, působit tak, jak je příroda vybavila - ženy působící mužsky jsou totiž stejně nepřitažlivé jako muži působící žensky. Modré skoro-bolero na rudé tričko není zkrátka pro muže to pravé ořechové.

2013-02-03-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

21%
Celkem hlasovalo: 29
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!