Nejstylovější muži minulého týdne, díl 104.

Publikováno: 10.02.2013 10:38 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Adam Sandler (Los Angeles)

Mini-trendem týdne byly celebrity, jenž se rozhodly, že nebude špatný nápad, sladit barvu svých bot s čímkoliv, co mají právě na sobě. Zrovna Adam Sandler viděný v Los Angeles je toho dobrým příkladem a ukazuje, jak sluší mužům tyrkysová. Odstín bychom docela i snesli, ale snad si mohl Adam vybrat jiný model obuvi, co nevypadá jako kuželkářské boty.

2013-02-10-1

Zdroj: GQ

Russell Crowe (LAX)

Když si vezmete někam příliš do společnosti, jako třeba na letiště, své nejpohodlnější domácí kalhoty a mikinu, nevypadáte kvůli podobným věcem posléze příliš reprezentativně. A to je i případem Russella Croweho. Nemůžeme si pomoct, ale vypadá, jako že právě vstal a po 20 hodinách sledování TV konečně odložil ovládání.

2013-02-10-1

Zdroj: GQ

Kendrick Lamar (Beverly Hills, CA)

Pokud jde o Kendricka Lamara viděného v kalifornském Beverly Hills, ten si zasloužil čestné místo v naší čtveřici za kreativitu a originální přístup k věci, jelikož, jestli nás paměť neklame, tak jde o vůbec první použití černé nadýchané vesty a černých nadýchaných bot zároveň. Z tohoto stylu sice nejdeme takříkajíc "do kolen", ale snaha a námaha se musí ocenit na každý pád.

2013-02-10-1

Zdroj: GQ

Jamie Fox (NYC)

Opravdu výborným příkladem, jak nosit vzájemně prolnuté barevné detaily, je Jamie Fox, který se v New Yorku objevil v této pohledné sestavě. Právě jemu se v ní podařilo zajímavě podtrhnout svoji výraznou červenou bundu hned třemi dalšími podobnými odstíny: na kostkované šále, čepici, teniskách a ona oranžová taška je za tím vším dokonalou tečkou (jen si nejsme jisti, zda je to kouzlo nechtěného nebo rafinované plánování...).

2013-02-10-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

65%
Celkem hlasovalo: 20
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!