Nejstylovější muži minulého týdne, díl 105.

Publikováno: 17.02.2013 12:11 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

David Beckham (London)

Mini-trendem právě prošlého týdne bylo nošení legendární čepice typu Newsie/Newsboy též známé jako Baker Boy, Apple Cap, Eight Piece Cap, Eight Panel, Cabbie atd. atd. No a jak to tak bývá, někteří z pánů si s ní poradili lépe a někteří hůře. Zrovna David Beckham přidal ještě jednořadový plášť a pohled dolů, o němž se můžeme jen dohadovat - osobně bychom to tipovali na něco mezi ztraceným šilinkem a nutností zůstat anonymní.

2013-02-17-1

Zdroj: GQ

Justin Bieber a Macklemore (NYC)

Jak Justina Biebera, tak i osobnost známou jako Macklemore uvádíme samozřejmě pro jejich unikátní přístup ke stylu - nakonec, kdo z moderních drtičů hitparád chodí na noční show v kamuflážované vestě a vysokých teniskách? A když už bychom si prostě jednoho museli vybrat, dali bychom přednost patrně pánovi vpravo pro jeho decentnější kalhotové a mikinové kombo, kožené kalhoty bychom sem totiž opravdu necpali...

2013-02-17-1

Zdroj: GQ

Jeremy Piven (NYC)

I Jeremy Piven byl minulý týden spatřen ve velmi povedené sestavě. Vypadá vysloveně dobře, až velmi dobře, s jednou miniaturní výhradou vůči saku - jestliže ani po jeho letmém přehlédnutí není někdo schopen spočítat vám, kolik na něm máte knoflíků, naznačuje to, že jich tam je až moc. Operovat s nimi je tedy kapku nepohodlné - asi jako když spěcháte na WC a máte místo zipu osumatřicet knoflíků.

2013-02-17-1

Zdroj: GQ

Shia LaBeouf (NYC)

Tak, kde začít s tímto oříškem... Věc, co si vzal na sebe před pár dny Shia LaBeouf, je jistě snesitelné uspořádání ošacení, ovšem máme tu stále únor, tedy dobu, kdy teploty nevystupují moc nad nulu nejen u nás, ale samozřejmě i v NYC. Celá věc je o to divnější, že ani nezvolil vysoké tlusté ponožky á la Tyrolák.

2013-02-17-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 65
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!