Nejstylovější muži minulého týdne, díl 106.

Publikováno: 24.02.2013 12:22 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

George Clooney (London)

Jak se zdá, tak náš první pán na holení, George Clooney zahlédnutý v Londýně, nám dává jasný rychlokurz, jak se stylově oblékat a to v minimálním počtu snadných kroků - stačí k tomu lehce seprané jeansy a šatstvo střihu z let asi tak třiadevadesátých minulého století.

2013-02-24-1

Zdroj: GQ

Kanye West a Kim Kardashian (Los Angeles)

Pokud jde o Kanye Westa, tak ten nás tento týden docela potěšil hned dvojicí cest. Předně, vzal si krátké kimono, což se u západních mužů na veřejnosti příliš nevidí a za druhé, nelze nevyzdvihnout i ten fakt, že nosí i barvy jiné, než jeho partner(ka), na což si normálně potrpí až překvapivé množství párů celebrit.

2013-02-24-1

Zdroj: GQ

Usher (Beverly Hills, California)

Pana Ushera bychom si tento týden v záplavě stylových tipů ani nevšimli, nebýt samozřejmě jeho výrazných bot. Jedna věc je podobný odstín na botách, ovšem i když boty samotné svým střihem vypadají jaksi podezřele, je to na pováženou. A ještě jedna výtka - podobná věc vůbec nenutí lidi zvednout oči od chodníku výše a zcela tak minou zbytek jeho oblečení či tvář.

2013-02-24-1

Zdroj: GQ

Bear Grylls (Miami)

Známá survivalová celebrita zavítala do Miami a má na sobě kombinaci, kterou bychom od muže, jenž občas pije vlastní moč, nikdy nečekali - míněno v dobrém smyslu slova. Možná Bear ale přistupuje k Miami jako dalšímu místu na přežití, tak se prostě snaží jen plynout s davem turistů a nebýt příliš nápadný?

2013-02-24-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

7%
Celkem hlasovalo: 27
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!