Nejstylovější muži minulého týdne, díl 107.

Publikováno: 03.03.2013 13:10 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Jaden Smith (NYC)

Platinové až šedé vlasy, to je něco, bez čeho se jistě milerádo obejde 99,99 % populace, dokud je nebude muset nosit kvůli věku chtě-nechtě. Jestliže se ale na podobnou věc cítíte, pak klidně se do ní dejte i ve věku mladším - ale pozor na věci, které si k tomu vezmete. Zrovna růžový skateboard a kožešinovou mikinu raději nechte doma.

2013-03-03-1

Zdroj: GQ

Taylor Lautner (Los Angeles)

Který Taylor Lautner zdravící davy v modré je stylovější? Tato zdánlivě jednoduchá otázka se nakonec ukázala být tvrdším oříškem, nežli se nám zprvu zdálo. Nakonec jsme se ale rozhodli dát přednost tomu pravému z několika důvodů - předně, námořnický obleček a je jedno jak moc vám sedne, by neměl být doplněn také námořnickými botami, rovněž i pozdrav vpravo je mnohem ležérnější a spíše připomíná hvězdu než Stalina.

2013-03-03-1

Zdroj: GQ

Nick Nolte (Beverly Hills, California)

Věk se nám bohužel podepisuje na Nicku Noltem stále více a více, což je tak trochu škoda... Na každý pád, ze stylového hlediska by to mohla být výzva a oživení nudy, jelikož třeba právě dnes si vzal dvě košile na sebe! Velmi se těšíme na odvážné kombo příští a kdoví, třeba mezitím bude i něco opravdu inovativního?

2013-03-03-1

Zdroj: GQ

Jason Schwartzman (Los Angeles)

Chytře zvolenou dominantou obličeje Jasona Schwartzmana je samozřejmě jeho knír a Jason je rozhodně jednou z oněch mála osob, které si jej mohou dovolit, jelikož na nich působí přirozeně. Jsme ale ještě toho názoru, že si k saku mohl vzít kapku jiné než řečené boty. Aktuální výběr je totiž spíše vhodný pro horskou službu než pro něj.

2013-03-03-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!