Nejstylovější muži minulého týdne, díl 108.

Publikováno: 10.03.2013 12:36 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

David Duchovny (Hollywood, California)

Známý lovec záhad často narážel za své kariéry na věci, které nemohl pochopit. A dnes si paradoxně on vzal sako, které nemůžeme pochopit my. Je totiž vpravdě záhadným způsobem prodchnuto zároveň bohatstvím a stejně tak i jakýmsi nepopsatelným druhem zvrhlosti, kterou prostě nedokážeme definovat...

2013-03-10-1

Zdroj: GQ

Justin Bieber (London)

Navzdory okolo něj proudící party či koncertu, Justin Bieber se na akci tváří, jako že je na té nejhorší a nejnudnější oslavě narozenin na světě, na jakou si prostě mohl vyrazit. Komplet si zvolil docela slušný, ovšem velmi nešťastně jej podtrhl německými Lederhosen a celkově takovými doplňky, barvami a vzorky, že nebýt tam právě on, jeden v nich očekává spíše osobu ženského pohlaví.

2013-03-10-1

Zdroj: GQ

Joel McHale (NYC)

Pokud jde o Joela McHalea, tak ten nás potěšil několika věcmi. V první řadě jeho volba určitě dobře dokazuje, že i velmi barevné tkaničky a barevná podrážka mohou sedět k relativně vážně míněnému zbytku a za druhé, sáčko s šikmým límečkem byla také určitě šťastná volba. I to je možná důvod, proč je tak vysmátý.

2013-03-10-1

Zdroj: GQ

Paul Rudd (NYC)

Některým lidem změní knír nebo vousy tvář jen tak trošku, pak jsou tu další, u kterých chvíli přemýšlíte, kdo to je a pak nevěříte vlastním očím, no a do třetice je tu Paul Rudd, jehož s knírem zřejmě nepozná ani vlastní matka po předložení občanky a DNA testu. Sáčko mexického mafiánského bosse samozřejmě také nemá chybu, stejně jako jeho úsměv a chrup.

2013-03-10-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!