Nejstylovější muži minulého týdne, díl 109.

Publikováno: 17.03.2013 13:33 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Bruno Mars (Los Angeles)

Mini-trendem právě prošlého týdne bylo, mít ve vojenské kamufláži vše, co jen trochu jde. Bruno Mars nám zkombinoval trochu nečekaně camo-kalhoty s rudým trikem, což je kombinace trochu nečekaná, na druhou stranu jistě šťastnější, nežli jeho případné sáhnutí po topu, díky kterému by vypadal jako některý z jihoamerických "el presidentů-generálů".

2013-03-17-1

Zdroj: GQ

Tinie Tempah (London)

Kamuflážovaných bot Tinie Tempaha si ani nevšimnete a to až do doby, kdy jim člověk věnuje trochu větší pozornost a všimne si, jakého jsou vlastně typu. Splnily tedy svůj účel dokonale i v civilní zóně. Stále to ale neodpovídá na otázku, proč si Tinie zvolil právě je namísto tenisek nebo obvyklých hnědých či černých bot.

2013-03-17-1

Zdroj: GQ

Jim Jones (NYC)

Většina z nás se zřejmě spokojí s tím, že usiluje jen o to, být stylový on sám. Ti větší styloví maniaci musí mít stylové vše okolo - dům, psa, sousedy, přátele, ... Mít nicméně i stylová zavazadla, na to už pamatuje opravdu jen málokdo. Když máte ovšem vyrapované nějaké peníze bokem, tak to rozhodně a s klidným srdcem udělejte.

2013-03-17-1

Zdroj: GQ

Tyga (Los Angeles)

I pan Tyga si zvolil v minulém týdnu tento typ kalhot a vypadal by s ním díky tetování dvojnásob drsňácky, ovšem ty nešťastné boty, čepice a tričko to trochu kazí - resp. nejsou to zrovna a určitě odstíny, jaké byste čekali od toho nejdrsnějšího z drsných a sráží jej někam na vizáž rádoby-gangsta-rappera pubertálních let. I triko by lépe slušelo samo o sobě a bez rudé záře (nikoliv nad Kladnem, ale pod a nad) Tygou.

2013-03-17-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!