Nejstylovější muži minulého týdne, díl 110.

Publikováno: 24.03.2013 12:43 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Andrew Garfield (NYC)

Jelikož jsme něco stylově podobného již delší čas neviděli, rozhodně jsme nemohli odolat ani dnešnímu uvedení v článku - čepice, kterou má Andrew Garfield na hlavě má mnoho přezdívek, u nás se jí většinou říká prostě "Zlodějka", no a v Americe pro změnu "Beanie". Ta je mimochodem velmi vděčným doplňkem, jelikož se mixuje prakticky se vším ostatním, ovšem v černé, na druhou stranu, má Andrew jistě bod za její zeleno-modrý odstín.

2013-03-24-1

Zdroj: GQ

Adam Levine (Vancouver)

Král pletených vest a svetrů, Adam Levine, opět sestoupil mezi nás, hanebné smrtelníky, aby jim pokynul a předvedl se v tom, co mu sluší nejlépe - my to víme, on to ví a davy to ví samozřejmě také... Celé nám to mimochodem odpovídá i na otázku, jak moc se asi tak hodí tetování a pletené věci dohromady?

2013-03-24-1

Zdroj: GQ

David Arquette (Los Angeles)

Stylové osobnosti Davidu Arquettovi bývá vytýkáno v souvislosti s jeho róbou nejčastěji to, jak si moc libuje v monochromatičnosti - a i dnes tomuto trendu zůstal vděčný a vše drží v jednom jediném odstínu. A to je škoda, jelikož jsou i sestavy, jako třeba ta na snímku, které by klidně ještě další barvu-dvě snesly...

2013-03-24-1

Zdroj: GQ

Justin Bieber (Birmingham, UK)

Co se týče zkušeného stylového bijce Justina Biebera, ten byl k vidění v kompletu a s výrazem, jenž nevypadá ani tak, jako by právě šel hrát na koncert, jako spíše, že se chystá na undergroundový nelegální street-fightový zápas, v němž je jediné pravidlo: nejsou žádná pravidla, takže konec řečí a boj!

2013-03-24-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!