Nejstylovější muži minulého týdne, díl 111.

Publikováno: 31.03.2013 13:01 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Tim Robbins (Los Angeles)

Mr. Tim Robbins nám ukazuje patrně ten nejhorší způsob, jakým nosit jean-jacket. Připomenutí - takto totiž prakticky nedojde k aplikaci žádaného stylové a zeštíhlovacího efektu, po němž většinou jeho majitel touží. Nacpat si ji do kalhot, nechat jen spodní knoflík a vyniknout břicho tedy určitě není ideální nápad.

2013-03-31-1

Zdroj: GQ

Ashton Kutcher (Los Angeles)

Na Ashtonu Kutcherovi je perfektně vidět, proč je opravdu natolik moc geniálním nápadem, nechat si ušít kalhoty od skvělého krejčího: dnes tu máme důvod 4 023. Proto, aby člověk nepůsobil jako po fraktuře kotníku či ještě hůře, že sice nohy má, ale obě se mu zlomily kvůli špatným šatům.

2013-03-31-1

Zdroj: GQ

Josh Duhamel (Los Angeles)

Ve dnešní mini-soutěži o nejlepší účes typu "absolutně kašlu na ostatní v davu" se nám nejlépe rozhodně umístil Josh Duhamel, jehož look je drsný, jarně progresivní a rychle aplikovatelný zároveň, co více si za takové sestavy přát?

2013-03-31-1

Zdroj: GQ

Nick Nolte (Malibu, California)

Z respektu k jím vytvořeným legendárním rolím zařazujeme i v Malibu viděného ex-herce Nicka Nolteho. Nechceme být vůči němu rozhodně vulgární, zase musí se nechat, že jsme potkali některé bezdomovce působící snad i lépe, přece jen, jde o bývalou hvězdu a přišít jí vizáž impresionistického malíře na penzi, to se nám zkrátka a dobře nezdá...

2013-03-31-1

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!