Nejstylovější muži minulého týdne, díl 114.

Publikováno: 21.04.2013 09:36 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Bill Skarsgård (Toronto)

Základní stylové poučky nás instruují, že dvojřadé kabáty více sluší tělnatějším mužům a rovněž i těm v letech, jak se ale můžete sami přesvědčit nad snímkem Billa Skarsgårda, i vysloveně štíhlé a mladé figury v něm nevypadají ani trochu zle. Čím nás ovšem dotyčný skutečně dostal, je ona žlutě-olivová barva.

wis-bill-skarsgard

Zdroj: GQ

Michael Bublé (London)

Na světě jsou jisté věci, jenž určitě neujdou pozornosti ani osobě, jenž stylovou stránku ostatních lidí okolo příliš nerozebírá - jako třeba, že Michael Bublé má i kožené věci a vypadá v nich po čertech dobře, dokonce natolik, že se v jeho přítomnosti vaše přítelkyně a manželky nebudou cítit bezpečně...

wis-michael-buble

Zdroj: GQ

Joe Jonas a Nick Jonas (Coachella)

Akce Coachella či také celým jménem Coachella Valley Music and Arts Festival je každoroční třídenní hudební a umělecký festival konaný v Kalifornii koncem dubna. Právě nám zde proběhl i ten letošní a je jasné, co mu kralovalo: základem zde byly podle všeho vzorky v naprosto libovolných formách a kombinacích.

wis-jonas-bros

Zdroj: GQ

Kellan Lutz (Coachella)

Dalším a nejvíce často vídaným typem osoby bylo na akci Coachella velmi anemické tělo, které žije po dobu festivalu z cigaret a kávy. Co se týče osob svalnatějších, tak ty byly až na jisté vzácné výjimky k vidění hlavně v tričku bez rukávů, šortkách a kupodivu i bez jakéhokoliv viditelného tetování.

wis-kellan-lutz

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!