Nejstylovější muži minulého týdne, díl 115.

Publikováno: 28.04.2013 11:36 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Norman Reedus (NYC)

Známý bijec zombií ze seriálu The Walking Dead a znalec kvalitních kuší si držel v seriálu kratší vlasy z důvodu vyšší šance na přežití. A nutno zkonstatovat, že v reálném životě by mu to možná i slušelo trochu lépe. Na druhou stranu, prakticky vše ostatí okolo byla dobrá volba.

norman-reedus

Zdroj: GQ

Matthew McConaughey (NYC)

Ještě než otevřete pusu, musíme zde ihned říci: "Ne, skutečně jsme si nehráli s Photoshopem, abychom Matthewa McConnaugheyho přivedli do nějaké žertovné situace s šílenými barvami". Toto je Matthew McConnaughey sám, osobně a jak je dobře vidět, model je to skoro až výstřední. Promyšlený, ale výstřední.

mcconaughey-01

Zdroj: GQ

Eli Manning (NYC)

Použít jasné zářivé boty a okolní zbytek ponechat víceméně v barvách okolí, to je dobrý trik, jak dosáhnout toho, aby se lidské oči bloumající po chodníku zabodly hned do tenisek a pak jely automaticky po postavě nahoru. Tak to sice funguje, ale vnucuje se otázka, zda tento vjem bude vždy pozitivní? Model totiž působí lehce jako pracovní oblek v duchu míst, kde jsou lidé nuceni nosit jen firemní barvy a nic jiného.

manning-01

Zdroj: GQ

Ethan Hawke (NYC)

Kdybyste byli dvojčetem Ethana Hawkeho, pak víme, co na sebe budete brát tehdy, když si vyrazíte za běžnými pochůzkami - truckerskou kšiltovku a oblek z manšestru (anglicky to je mimochodem "corduroy" a znamená to útkový samet stříhaný kotoučovými noži po celé šířce zboží tak, že se ve směru osnovy vytváří proužky-žebra z odstávajících konců nití).

ethan-hawke

Zdroj: GQ

Čtenářské hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 19
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!