Nejstylovější muži minulého týdne, díl 118.

Publikováno: 19.05.2013 12:21 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Kanye West a Kim Kardashian (NYC)

Většina lidí si asi bude sama o sobě myslet, že jim kožené kalhoty moc slušet nebudou, jak ale vidíme, dokonce i Kanye West v nich vypadá nad očekávání v pohodě. Skoro-písková bunda a modrá košile byly tentokrát rovněž zásahy přímo do černého.

west

Zdroj: GQ

Orlando Bloom (Los Angeles)

Kožené věci se dají nosit na mnoha místech a při nesčetných příležitostech, jednou z mála, kde je ale spíše nedoporučujeme, je aktivní sport všeho druhu. Venčení psa je na hranici, uznáváme, stejně si ale mohl Orlando Bloom vzít něco sportovnějšího a volnějšího...

bloom

Zdroj: GQ

Chris Pine (London)

Jestliže někdo touží po tom, stát se středem jakékoliv akce od otevření nějakého podniku, až po červený koberec na udělování cen, pak nejlépe udělá, když se obleče jako Chris Pine. Ten vsadil na výborně sedící a jemně pruhovaný třídílný oblek, černé doplňky a decentní kapesník.

pine

Zdroj: GQ

Andrew Garfield (NYC)

To zase takový Andrew Garfield byl pro změnu viděn v New Yorku. Sice ve skromnější róbě, ale zato s o to lepším postojem, který, jak sami vidíte, dělá pro celkový dojem z osoby až neuvěřitelně moc. I v obyčejných šatech potom vypadáte VIP.

garfield

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!