Nejstylovější muži minulého týdne, díl 120.

Publikováno: 02.06.2013 13:30 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Ludacris (afterparty v NYC)

Určitě se nedá říci, že by se Ludacris neuměl oblékat či volit dobře barvy, nicméně nad jeho kompletem se strhla bitka o to, zda je možné si kapesníček složit do kapsy nikoliv tradičně trojúhelnikovitě, ale jako šestiúhelník. Osobně nepatříme k nejtvrdším módním nacistům, takže pro nás rozhodně prochází vše, v čem se majitel cítí dobře.

455440

Zdroj: GQ

Matthew Morrison (Jameson Empire Awards)

Tak přesně o něco podobného je potřeba usilovat, když chcete najít dobře padnoucí trojdílný oblek. Jednotlivým dílům musí být věnována stejná pečlivost při stříhání, šití i další kompletaci a musí vám vše sedět jako rukavice. A samozřejmě, i vzorek by měl sdělovat, jak kvalitní věc na sobě máte, což se zde opět děje. Potom už jen stačí vybrat kravatu správné šířky a boty a je vymalováno!

455441

Zdroj: GQ

Liam Hemsworth (The Hunger Games Premiere / Toronto )

O tomto sportovním sáčku se říká, že má být horkým trendem pro letošní léto, které je sice již na spadnutí, pořád ale u nás upotřebíte spíše něco delšího a teplejšího... Na druhou stranu, bude to pro řadu z nás určitě vítaná příležitost, jak zase vyvětrat černou košili. Poslední slovo ohledně schválení modelu ale máte pochopitelně vy.

455442

Zdroj: GQ

Chace Crawford (Jameson Empire Awards)

Nemalý objem očí ale tkví letošní sezónu rovněž i na šedých oblecích a jistě se dá po pohledu na Chaceho Crawforda snadno dovodit proč. Konkrétně Chaceho dělí od první třídy jen zapnutí nejhořejšího knoflíku a chybějící kapesníček.

455443

Zdroj: GQ

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

38%
Celkem hlasovalo: 24
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!