Nejstylovější muži minulého týdne, díl 121.

Publikováno: 09.06.2013 12:55 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Arnold Schwarzenegger (Los Angeles)

Kožená bunda, pásek s texaským motivem na přezce, boty z kůže chřestýše a známý "Hasta la vista, baby!" look jsou sice na jednu stránku již natolik součástí Arnieho profilu, že to jistě nikoho nepřekvapuje, na druhou stranu se ale i nesmírně těšíme na den, kdy Arnold nebude vypadat, jako že v dalším okamžiku vytáhne kulomet či Desert Eagle ráže padesát a odpráskne pár "bad guys".

arnold-s

Zdroj: GQ

Bruce Willis a Emma Heming (New York City)

Ale to je pěkná ostuda! Nejlepší sáčko týdne a nenajdeme jej u muže, ale u ženy s mírně chlapeckým účesem jakou je Emma Heming. No, co se dá dělat, takže příští týden se, pánové, opět polepšete!

bruce-willis

Zdroj: GQ

Jay Baruchel (Los Angeles)

Vizáž Jaye Baruchela je zajímavá určitě tím, jak je u hlavy a nohou neobvyklá a směrem ke středu těla se znormálňuje. Jestli jsme ale na něm tento týden určitě něco nečekali, tak právě tenisky švestkové barvy, pročež minimálně za toto jeden bod navíc.

jay-burachel

Zdroj: GQ

Paul Rudd (Los Angeles)

Pokud jde o Paula Rudda, tak u něj není nejmenších pochyb o tom, že je to sympaťák velmi dobře použitelný na plátně, ale někteří mu i přesto nyní vytýkají, že by měl trochu upravit účes, jelikož takto působí jako muž se zbytečně velkou hlavou.

paul=rudd

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!