Nejstylovější muži minulého týdne, díl 122.

Publikováno: 16.06.2013 11:11 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Paul Feig

Vždycky pečlivě upravený režisér The Heat zatím nikdy na červeném koberci po stylové stránce nezklamal a jeho komplet od Anderson & Sheppard naznačuje, že ani dnes k tomu nedojde. Bonusové body pak musí rozhodně dostat za onu buřinku a hedvábnou kravatu.

Paul-Feig-GQ_14Jun13_pa_b_320x480

Zdroj: GQ

Robert Pattinson

Není to moc dlouho potom, co se nám Robert Pattinson představil jako nová tvář vůně značky Dior a již jej tu máme i v běžné stylové souvislosti, takže, že by nová a další stylová hvězda na dohled?

Robert-Pattinson-GQ_14Jun13_twitter_b

Zdroj: GQ

Jeremy Piven

Normálně sbírá nedbalá rozhalenka a kravata na půl žerdi spíše záporné body, Jeremy Piven ale dokazuje, že i tento způsob nošení věcí může být svým způsobem stylový. Když projde skoro vše atraktivním holkám, tak proč nakonec ne i stylovým chlapům?

Jeremy-Piven-GQ_14Jun13_getty_b_320x480

Zdroj: GQ

Justin Timberlake

Ještě pořád se snažíme marně odhalit, jakýpak trik asi používá Justin Timberlake k tomu, aby měl tak perfektní a nenuceně působící vlasy po celou dobu vystoupení...

Justin-Timberlake-GQ-14Jun13-pa_b_320x480

Zdroj: GQ

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

Celkem hlasovalo: 43
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!