Nejstylovější muži minulého týdne, díl 123.

Publikováno: 23.06.2013 11:57 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Vítězslav Musílek (Florencie, Pitti Uomo)

Veletrh Pitti Uomo patří k nejdůležitějším akcím ve světě pánské módy. Prestiž této události Vítězslav Musílek rozhodně nepodcenil. Dovoleno je cokoliv. Jen ne nuda. Osobitý styl a nápad je přesně to, co si italská Florencie žádá. Líbí se nám, jak dobře spolu funguje barva dvouřadového, ocelově modrého saka a růžové košile. Panama pak celému výsledku dodává decentní šviháckost. Tohle je inspirace pro všechny muže v Česku. A na Slovensku tiež.

IMG_03631 2

Zdroj: Muži v Česku

Jason Statham (London)

Již jsme nesčetněkrát přesvědčovali všechny naše čtenáře, že dokonale padnoucí oblek chce oko (a ruku) odborníka, protože ne každý má oko pro zrcadlo. A Jason Statham si zbytečně ubral body oním nafouklým záhybem okolo bot (též známé jako "outfit killer").

jason-statham (1)

Zdroj: GQ

Chris Paul a Jada Paul (Beverly Hills, California)

Zřejmě žádný z nás by si na sebe nevzal kombinaci, jaká se povedla Chrisu Paulovi, nicméně je určitě dobré vědět, že si to někdo může dovolit a opravdu takové věci klidně nosí. Aspoň ten zelenkavý náramek ale mohl přece jen nechat doma...

chris-paul

Zdroj: GQ

Justin Theroux (NYC)

Justin Theroux je výborným důkazem stylového faktu, že řada mužů vypadá velmi drsňácky i tehdy, když nejsou celí v černém a ověšení všude lebkami jako vánoční stromeček. Justin tak může určitě chodit častěji a když přijde na věc, vy také.

justin-theroux

Zdroj: GQ

Justin Bieber (Los Angeles)

Jelikož nám teplota vystupuje kamsi k tání ocele, je jasné, že v obleku by jeden bez minimálně pěti kolapsů celý den nevydržel, takže je nutné volit k tričku šortky, anžto konvence (a zákon) u nás zakazují pobíhání v originálním přírodním stavu. Nicméně to určitě neznamená, že byste měli sáhnout po první hrůze, na jakou v šuplíku po babičce / ve výprodeji narazíte, tak jako Justin.

justin-bieber

Zdroj: GQ

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

Celkem hlasovalo: 54
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!