Nejstylovější muži minulého týdne, díl 125.

Publikováno: 07.07.2013 13:01 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Alex Trimble

Co vše je třeba k získání vstupu do Two Door Cinema Club? Bude potřeba jeden expertně spárovaný kapesník a kravata, nějaké úderné, ale určitě dojmově lehčí sáčko a kytara Gretsch G6128TCG Duo Jet v barvě Cadillac Green. Nečekané, leč evidentně funkční...

Two-Door-Cinema-Club-GQ_01Jul13_getty_b_642x390

Zdroj: GQ

Bruce Forsyth

Bruce se ukázal být zajímavým na této akci hned dvojici věcí - jednak tím, co má na sobě (barevnou vestičku si dnes troufne nosit trestuhodně málo mužů) a také rozebírán trendů pro jaro/léto 2014 (mají mimochodem kralovat vzorky skoro-tapetového rázu). Jak vidno, i v 85 můžete vypadat lépe jak kdejaký třicátník.

Bruce-Forsyth-GQ_01Jul13_getty_b_642x390

Zdroj: GQ

Charlie Fink

Skupina Noah and the Whale má šéfa, který nikdy nezanedbával styl a ani dnešní model u něj není výjimka - u dnešního kousku se rozhodl vsadit na nezaměnitelné klopy pocházející od Spencer Hart v Glastonbury. Určitě se ale nedá říci, že by byl kontrastní komplet špatnou volbou - hlavně vůči bílé kytaře samozřejmě.

Charlie-Fink--GQ_01Jul13_rex_b_320x480

Zdroj: GQ

Chris Tucker

Chris sáhl pro svoje vystoupení na BET Awards po tomto kašmírovém kompletu, za což byl promptně zdrchán místními plátky. No, možná ta leskle stříbrná barva trochu trošičku nebyla nejlepší volba... To ale nevadí, protože Chris dobrý dojem více jak zválcoval opravdu dokonalou imitací M. Jacksona.

Chris-Tucker-02-GQ_01Jul13_pa_b_320x480

Zdroj: GQ

Justin Timberlake & Pharrell Williams

Tihle dva hudební mágové nikdy nešlápnou vedle. Ať už na červeném koberci, tiskové konferenci nebo když si jdou pro venti latté. A stejně tak tomu bylo na BET Awards – JT ve smokingu od Toma Ford a Pharrell v obleku Lanvin.

Pharrell-Williams-02-GQ_01Jul13_getty_b_1

Zdroj: GQ.com

Jamie Redknapp

Barva bot splývá s kalhotami a vytváří tak trochu zbytečně táhlý monolit, ale vzhledem k tomu, že modrá je i naše oblíbená barva tak se nám kombinace, kterou Redknapp oblékl na Wimbledon líbí.

Jamie-Redknapp_GQ_05Jul13_Getty_b_320x480

Zdroj: GQ.com

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

Celkem hlasovalo: 31
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!