Nejstylovější muži minulého týdne, díl 126.

Publikováno: 14.07.2013 12:32 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

George Clooney (Lake Como, Italy)

George Clooney se podle všeho rozhodl, že tento týden uvede do praxe při své návštěvě Itálie speciální stylový plán - obleče se celý do bílého namísto jeho běžné šedé a tmavších odstínů a vezme si k tomu jeansy "taťkovského" střihu v domnění, že tím zmate veřejnost. Dobrá práce, protože se to skoro povedlo.

george-clooney (1)

Zdroj: GQ

Jeremy Piven (London)

V Londýně se na jisté akci ukázal Jeremy Piven - sice v kompletu spíše průměrném, ale i přesto svým osobitým způsobem zajímavém (kontrastní krytka kapsy je solidní nápad). Barvy rovněž zvolil zvláštní. Potud OK, ale co mu trochu tento týden ujelo, je jeho výraz nepřipomínající celebritu, ale spíše zombii, která se chystá zahryznout do fotografa.

jeremy-piven

Zdroj: GQ

Michael Cera (NYC)

To Michael Cera zase vsadil tento týden na lehkou, přesto nečekanou kombinaci spočívající v bílé šedě-kostkované košili, červených šortkách a modrých ponožkách. Být to v Evropě, hádáme, že je to kvůli nějakému národnímu svátku, leč proč zrovna v New Yorku chodí takto, přiznáme se, nemáme páru...

michael-cera (1)

Zdroj: GQ

Gerard Butler (London)

Gerard Butler vypadá tento týden natolik skvěle, že mu ochotně odpustíme i onen drobný detail, za který byl zdrchán anglickým bulvárem - jde samozřejmě o zapnutí dvou knoflíků místo jednoho. Na druhou stranu, co jiného jim zbývalo - je to opravdu jediná věc, která se mu dá snad trochu vytknout.

gerard-butler

Zdroj: GQ

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

Celkem hlasovalo: 35
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!