Nejstylovější muži minulého týdne, díl 127.

Publikováno: 21.07.2013 12:44 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších.

Bill Clinton / Puerto Rico

Známý ctitel vaginálních humidorů, zákazů zbraní a ex-prezident USA v jedné osobě se ukázal v Portoriku na jisté místní akci. To bude nepochybně nějaká chvályhodná aktivita, nicméně, o divně barevném obleku si to již myslíme ve výrazně menší míře. Snad jen ty boty by prošly...

bill-clinton

Zdroj: GQ

Hugh Jackman / Londýn

Netušíme, co se zde stalo s červeným kobercem (jak známo, jediné adamantiové drápy má právě Wolverine), měl ale z pekla štěstí, že to minulo zrovna jeho oblek. Opravdu velká škoda však je, že mu chybí ještě jedna jeho známá rekvizita - totiž zapálený doutník. A nemůžeme se zbavit ani dojmu, že mu ta dřevorubecká košile a džíny slušely více...

hugh-jackman

Zdroj: GQ

Kanye West / New York

Raper a hudbení producent od svého vstupu na hudební scénu platil za nositele jedinečného stylu. A jde příkladem i teď, kdy na sebe vzal svou vlastní kolekce, kterou vytvořil pod značkou A.P.C..

kanye-west-

Zdroj: GQ

Johnny Depp / Tokio

Toto není ani zdaleka to nejhorší, co nám kdy Johny Depp naservíroval ze svého stylového šatníku, takže suma sumárum, poměrně přijatelné. A jak je jeho zvykem, i dnes to jako vždy přehnal kapku s doplňky, takže vypadá jako šaman z Amazonky, kterému někdo vnutil místní zvyky.

johnny-depp

Zdroj: GQ

Armie Hammer / Tokio

Co se týče Armie Hammera, tak ten může být tento týden klidný, jelikož je dokonalý od špiček vlasů, přes kravatu a kapesníček, až po boty. Je velmi těžké něco kritizovat, když vlastně není co!

armie-hammer (1)

Zdroj: GQ

Ryan Gosling / New York

Gosling sice platí za ikonu, ale tentokrát působí, že ani on samotný nevěří tomu v čem vyrazil. A to je asi největší chyba stylu.

ryan-gosling

Zdroj: GQ

A kdo je podle Vás nejstylovějším mužem minulého týdne?

Celkem hlasovalo: 34
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!