Nejstylovější muži minulého týdne, díl 95.

Publikováno: 25.11.2012 12:41 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Adrien Brody a Lara Lieto (Rome)

U této dvojice jistě jako magnet přitahuje stylové oko hlavně ona róba z třásněmi, na kterou musí být velmi těžké v davu nestoupnout, ale obraťme pozornost (jako mužský magazín) k Adrienovi. Za vysloveně rušivé lze považovat v jeho případě pouze dvojici prvků - záplata na loktech by slušela spíše volnomyšlenkářskému učiteli na volné noze než neochmýřenému mladíčkovi. A pak je to také tvar bot vhodnější kamkoliv jinam, nežli právě sem.

2012-11-25-1

Zdroj: GQ

Chris Brown (Los Angeles)

Pokud jde o Chrise Browna, tak ten tento týden zvolil model, jímž by patrně ohromil pouze obecenstvo do 15 let. Nelze určitě nevyzdvihnout originální dojem a použití některých interesantních doplňků (třeba ten dřevěný náhrdelník), celkový dojem je ovšem to, co se ve výsledku počítá, takže zde a dnes rozhodně hlasujeme za skupinku "příště jinak a lépe". Jakmile si ale Chris najde pořádnou práci nebo ženskou, jistě podobné vylomeniny přestane dělat...

2012-11-25-2

Zdroj: GQ

Russell Brand (Los Angeles)

To Russell Brand nám pro změnu u naprosté a drtivé většiny modelů, v nichž je vidět, balancuje na hranici velmi mírného nevkusu. Jelikož se to stává pravidelně, je evidentní, že to není náhoda, ani neschopnost a tím méně skutečný nedostatek stylovosti - stylovost totiž někdy paradoxně spočívá i v tom, že tam vlastně žádná není a tohle je přesně ten případ. Co dodat, těšíme se na další model!

2012-11-25-1

Zdroj: GQ

Robert Pattinson (Los Angeles)

Když přijde na věc, Robert Pattinson umí kombinovat velmi kvalitní sestavy a ani ta dnešní nás určitě a nijak moc nezklamala. Zajímavé zelenošedé sáčko je skutečně velmi výrazný prvek v záplavě povětšinou tmavých variací. Nejsme si nicméně jisti, zda si jej vzal Robert z důvodu kamufláže před paparazzi nebo je za tím snad nějaká nová ctitelka milující zelenou?

2012-11-25-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 31
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!