Nejstylovější muži minulého týdne, díl 96.

Publikováno: 02.12.2012 14:12 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Matthew Morrison (Los Angeles)

Mini-trendem posledního týdne byly podle všeho první hrátky VIP osob se zimním až teplým ošacením. Třeba takový Matthew Morrison si vzal šátek a nosí jej přesně jako vázanku typu ascot. Nejsme si jen jisti, nakolik je to u něj záměr a nakolik kouzlo nechtěného. A s problematikou správného knírku se nám dotyčný také mohl vypořádat kapičku lépe...

2012-12-02-1

Zdroj: GQ

Ewan McGregor (London)

Ani druhý dnešní nominovaný stylový odvážlivec jménem Ewan McGregor nám to (a identicky ani fanouškům) nijak moc neusnadňuje - u jeho šály si totiž člověk není jistý, jestli ji tak má z důvodu většího zateplení příslušných partií nebo jde jenom o styl. Sice se to nikdy nedozvíme zcela jistě, ale tipujeme spíše styl, protože jinak je Ewan v podstatě nalehko, takže nepůsobí jako nějaký mimořádný zimomřivec.

2012-12-02-1

Zdroj: GQ

Kanye West (NYC)

Pokud jde o Kanye Westa, tak ten byl minulý týden viděn v tomto luxusním kompletu, v němž jasně vystupuje nad povrch hlavně onen kaftan jako z filmu o Stalingradu. Což nás mimochodem přivádí k zajímavé myšlence, použít ke stylovému zateplení i armádní výprodeje, často se tam najdou vynikající a trvanlivé kousky za slušnou cenu do vaší military-stylové kolekce.

2012-12-02-1

Zdroj: GQ

Brett Gelman (Los Angeles)

Moc se nám sice líbí to pěkné široce proužkované tričko, problém s ním ale tkví někde jinde - Brett Gelman si jej mohl odpustit aspoň do té doby, než trochu zapracuje na svém pivním bříšku. A jelikož se tu bavíme o Los Angeles, je zřejmé, že moc prostoru k zakrývání šatstvem mít nebude. Brett se rovněž rozhodl ignorovat známé stylové pravidlo o vlivu proužků nadél a na stojato.

2012-12-02-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 34
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!