Nejstylovější muži minulého týdne, díl 97.

Publikováno: 16.12.2012 12:52 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Liev Schreiber (NYC)

Ačkoliv to vypadá, že Liev Schreiber naprosto kašle na vše, od bezpečnosti svých ratolestí, až po stylovou stránku věcí, pečlivější pohled odhalí, že to s ním přece jen není až tak moc zlé. Tak třeba ta červeně proužkovaná šála je příliš tenká na to, aby jej nějak výrazněji zahřála, takže ji má na sobě rozhodně ze stylových důvodů. Také způsob.

2012-12-16-1

Zdroj: GQ

Ewan McGregor (Los Angeles)

Co se týče Ewana McGregora, tak ten je živoucím dokladem toho, že i relativně mladí kluci (tj. hluboko pod typickou hranicí běžně je nosící) mohou nosit úspěšně smokingy a vypadat v nich vysloveně výborně. Smoking se určitě nehodí úplně všude, ale když v něm někdo vypadá takto dobře a nenosí jej vždy a všude, pak proč ne?

2012-12-16-1

Zdroj: GQ

Darren Criss (Los Angeles)

Darren Criss je známý mistr nošení pletených věcí, což je i tento případ. Spárovat se vše rozhodl s košilí s nízkým kolárkem a proporcionálně malou kravatou se sponou, která tvoří příslovečnou dokonalou třešničku na vršku stylového dortu, jaký se mu dnes podařilo upéct. A samozřejmě ani jím vybrané boty ho dnes po stylové stránce v hodnocení nezradí...

2012-12-16-1

Zdroj: GQ

James Van Der Beek (Los Angeles)

Některé ženy vás prostě nechtějí vidět oblečené v duchu posledních let (street-style, kapuce všeho druhu a tzv. gangsta-look) a dokonce ani v obleku s kravatou a sakem. Vše, co chtějí, je vidět vás jen v obleku bez kravaty, v němž vypadáte dobře, stylově a drsňácky. Jak vidno, někteří muži působí výrazně mužně i v běžném obleku bez kravaty a nepotřebují žádné další stylové berličky.

2012-12-16-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 21
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!