Nejstylovější muži minulého týdne, díl 98.

Publikováno: 23.12.2012 10:57 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Ben Affleck (Beverly Hills, California)

Pokud jde o Bena Afflecka, tak ten zapomněl, že když už si vezme šátek nebo šálu, pak ten ztrácí s rozhaleným krkem svůj původní smysl. Zase Kalifornie není místo proslulé krutými mrazy, takže mu to milerádi odpustíme. A když už o něm mluvíme - patrně by mu více slušel i kapku delší plášť.

2012-12-23-1

Zdroj: GQ

Tom Hardy (London)

Na Starém Kontinentě byl viděn i Tom Hardy a to v Londýně, kde se zjevil v modelu, který je vhodný tak maximálně na nějaké demoliční derby třetí třídy a nikoliv kamkoliv jinam. Soudě dle modelu dámy vedle je i tato hypotéza o nevhodnosti na daném místě správná.

2012-12-23-2

Zdroj: GQ

Seth Rogan (NYC)

To Seth Rogan vsadil tento týden na pro toto období typický a osvědčený pletený svetr s několika abstraktními geometrickými vzorky a ve tmavších barvách. Jde určitě o povedený kousek, nicméně sekundovat by mu měly kapku užší kalhoty, daný model je až přespříliš volný.

2012-12-23-2

Zdroj: GQ

Alexander Skarsgård (Los Angeles)

A nezakončíme v Norsku nebo Švédsku, jak by se zdálo, ale opět v USA: vzít si sáčko na jeden knoflík je vždy tak trochu stylová loterie - vysoké riziko, ale když se zadaří, bývá dojem špičkový. A dnes se Alexandrovi dílo rozhodně podařilo, takže všechny naše palce, co máme, míří jasně nahoru!

2012-12-23-2

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 19
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!