Nejstylovější muži minulého týdne, díl 99.

Publikováno: 30.12.2012 11:18 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Liam Payne a Louis Tomlinson (Beverly Hills, California)

Navzdory výrazu, jenž naznačuje, že dotyční nejsou okolím vůbec nijak iritováni, zkušená ruka při výběru doplňků i hlavních věcí naznačuje, že oba vědí, co dělají. Rovněž je zřejmé, že i věci, které by samostatně stylově nepůsobily ani náhodou pospolu jakousi záhadou prostě fungují.

2012-12-30-1

Zdroj: GQ

Eddie Redmayne (nespecifikované letiště)

Soudě dle nejnovějších snímků se Eddie Redmayne našel v jistém druhu stylu a oblíbil si jej, což je pro něj jen a jen dobře - působí sice mírně floutkovsky, ale decentní gentlemanský dojem ze sestavy nakonec ve většině lidí přece jen asi zvítězí.

2012-12-30-1

Zdroj: GQ

Samuel L. Jackson (Los Angeles)

Dle nadpisu "Django" na bundě je zcela zřejmé, na jaký film nám to Samuel L. Jackson v Los Angeles vyrazil. Kalhoty se nám vysloveně líbí, s teniskami už to není takový trhák, ale respektujeme výběr, co ale nepřekousneme, tak to je ona kožená čepice jako vypadlá z německých travesti-show...

2012-12-30-1

Zdroj: GQ

Justin Theroux (Los Angeles) a James Van Der Beek (Aspen)

Důvod, proč tu máme na závěr hned dva stylové matadory, je prostý - chceme ukázat a zdůraznit, jak různě může působit jediná věc za různých situací, kombinací a u jiných lidí: vlevo máme dojem zřetelně mužně-drsný, zato napravo nám zcela zjevně převládá příjemná všednost.

2012-12-30-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 25
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!