Nelámejte si už hlavu s padáním vlasů

Publikováno: 03.06.2014 10:29 | Václav F. Mensa

Vlasy jsou extrémně důležitou součástí našeho vzhledu. Představili jsme vám již řadu skvělých stylingových produktů, šampónů a kondicionérů či typů na sestřihy. Co však dělat, jakmile chcete odvrátit vypadávání vlasů se moc často nedočtete. Pleť zachráníte správnou stravou, sem tam krémy či makeupem ale s vlasy to není tak snadné. Čtyři stateční muži, které vypadávání vlasů trápí vyzkoušelo čtyři produktů, které vám představíme.

Vichy Dercos Neogenic

Vlasová kúra od francouzské značky Vichy se k vám dostane ve formě čtrnácti ampulek po šesti mililitrech. Vichy ji doporučuje používat po dobu tří měsíců a proto ji lze zařadit to jedné z dražších sekcí péče o vlasy. Avšak, toto je investice. Po spotřebování pěti balení (orientačně dva 2 500 Kč) je opravdu vidět velký rozdíl. Celá kštice je o poznání hustější a zdravější. Vlasy jsou pevné a i známe "kouty" nad čelem začaly ustupovat zpět. Zázračný elixír od Vichy pracuje na systému znovuoživení vlasových lůžek a ty následně začnou plodit nové vlasy. Celý produkt je hypoalergení a bez parabenů. Další výhodou je luxusní balení a snadná aplikace.

padanivlasu_1

Zdroj: Web značky

Herb Pharma Hair Man

Jantarová tekutina vyrobená čistě z přírodních zdrojů stimuluje růst vlasů, ale více pomáhá spíš navrátit kvalitu a lesk. Sérum se skládá z výtažků kopřivy, mateřídoušky, měsíčku a krom dalších složek i z kyseliny salicylové, která pomáhá odstraňovat staré kožní buňky a nové vlasy pak mají snadnější cestu. Po dvou měsících užívání jsou vlasy viditelně pevné a a tváří se hustějším dojmem. Odvrací starší vzhled. Hair Man je docela dobré sérum za přijatelnou cenu.

padanivlasu_6

Zdroj: Web značky

Kérastase Specifique Bain Prevention

Pokud vás ještě ztráta vlasů netrápí a chcete mu předejít, začněte včas používat správný šampón. Kérastase v rámci řady Specifique produkuje šampón, který navrací rovnováhu vlasové pokožce a tudíž brání ztrátě vlasů. U prevence je těžké říci, jak funguje. Nicméně, je to skvělý produkt a pokožka hlavy byla už po dvou týdnech hladší a kořínky jemnější.

padanivlasu_2

Zdroj: Web značky

L'Oréal Renaxil

Kúra, která zastavuje padání vlasů a ustupování vlasových linií prokazuje účinek už po měsíci. Aplikace je doporučována každý den ale skvěle stačí jen čtyřikrát týdně. Obnovuje staré vlasy a zabrání jim vypadnout. Vlasy zesílily a získaly zdravý, mladá lesk. Konzistence je lehká a vlasy nemastí takže přípravek můžete použít i ráno před stylingem. Vlasy budou poddajnější.

padanivlasu_3

Zdroj: Web značky

Mezi další dobré produkty zvyšující kvalitu a kondici vlasů patří třeba revitalizační ampule od Phytocyane či Activating Regrowth Essence z růžového oleje od značky Angel Haircare. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

padanivlasu_4

Zdroj: Web značky

padanivlasu_5

Zdroj: Web značky

Pevnost a kvalitu vlasů lze mírně ovlivnit i vitamíny. Pořiďte si lecitinové kapsle, jezte hodně mandlí a ryb. Zlepší se vám nejen vlasy ale i nehty.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!