Netradiční kolaborace Rolex

Publikováno: 28.12.2016 09:00 | Štěpán Molitor

Rolex jako ikonická značka hodinek vždy přitahovala zájem sběratelů. Pro fanoušky Rolex i uměleckých kolabroací vytvořila značka limitovanou edici Rolex Milgauss ve spolupráci s colette a Mad Paris. Colette je pop up store na rue Saint-Honoré v Paříži, který je zaměřený na módu, styl, hi-tech a umění. 

Tělo hodinek je z klasické oceli a působí velmi čistě. O to výraznější je netradiční ciferník. Číslice jsou jakoby popadané do spodní části a dominantní je načmárané heslo "Who cares, I'm alreaday late". Vteřinovka je, jako u všech modelů Rolex Milgaus, ve tvaru blesku. 

colette-mad-paris-rolex-milgauss-01

Zdroj: colette Official

Limitovaná série čítá pouhých 5 kusů a na oficiálním WEBU colette jsou hodinky k mání za 17.500 USD.

colette-mad-paris-rolex-milgauss-02

Zdroj: colette Official

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Každý čtvrtek novou knihu díl 8 Každý čtvrtek novou knihu díl 8 Dva měsíce už pokračujeme v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!