Neuro Knitting: unikátní šátek jen pro vaši osobu

Publikováno: 08.06.2013 11:31 | Petr Hájek

Ve stylové branži je toho mnoho, co se dá ocenit a čím se jeden určitě velmi silně potěší, jestli ale určitě něco vede, pak touha po originalitě - určitě každý chce, aby právě ten jeho stylový doplněk nebo komplet byl co nejoriginálnější a prostě jen "jeho".

brainwavescarf

Zdroj: Dvice

K originalitě se dá přistupovat rovněž více způsoby, ale i tomu největšímu detailistovi musí být určitě jasné, že bráno skutečně v detailech, pak nejsou identicky shodné ani takové věci, které tak vypadají na první pohled: bundy, boty, ... Vždy se trochu liší materiál, jeho textura atd.

Kdo se s podobným typem originality spokojí, bod pro něj, ovšem, kdo i přesto hledá ještě větší stylovou výzvu a zajímavější módní věc, může nastražit uši, ech, vlastně, v tomto případě spíše oči... A číst jako o život!

Dobrým příkladem skutečné a ryzí unikátnosti jsou třeba dílka umělců jménem Varvara Guljajeva a Mar Canet - ti spolu s The Music Technology Group (nachází se v Barceloně a konkrétně to byl Sebastian Mealla) vytvořili tzv. Neuro Knitting, o co jde?

Stručně řečeno, jde o šátek s elektrickým vyjádřením vln vašeho mozku. Osoba je vyzvána při tvorbě, aby si sedla a cca 10 minutek poslouchala hudbu, no a během procesu je jí sejmuta mozková aktivita a přenesena do šicího stroje. No a když už je hotový šátek, jen si ho omotáte kolem krku a jde se!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!